0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Eyüp Su Kaçağı Tespiti

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Eyüp Su Kaçağı Tespiti

Firmamız İstanbul Avrupa Yakası Eyüp su kaçağı tespitini 79 TL’na yapmaktadır.  Bilindiği üzere Eyüp İstanbul’un her yeri gibi hem karışık hem nüfus bakımından kalabalık ilçelerindendir.

Tespit için aldığımız miktar çok bulduğunuzu biliyoruz. 79 TL gibi komik bir rakamla kayıp kaçak tespiti almamız çok mu? Diyorsanız ki bu işi bedava yapın eyvallah ama kullandığımız malzemelerimiz var ve sonuçta bu da bizim işimiz.

Firma olarak siz değerli müşterilerimizi kırmamaya özen gösteriyoruz ama yaptığımız hizmet inanın çok az başka bir firma kayıp kaçak tespitini 79 TL’lik fiyata yapmaz hatta bunu söylediğinizde yüzünüze bile bakmaz.  Biz yaptığımız hizmetin farkındayız. Nasıl bir meslek seçtiğimizi de biliyoruz inanın kurtarmış olsa siz değerli müşterilerimizi kırmayız.

Firmamız Eyüp su kaçağı tespitini 79 TL’ na yaparken aldığımız paraya değil sizin işinizi doğru düzgün yapabiliyor muyuz ona bakmalısınız. Alanında uzman ve yıllarını tesisat işine vermiş olan ekip arkadaşlarımız kaçağınızı anında tespit ediyor ve sizi mağdur etmeden en kısa zamanda kaçağınızı tamir ediyor.

Siz şimdi diyeceksiniz tespiti 79 TL ise tamiri kaça yaparsınız. Alın teriyle kazanılan her lokma helal derim. Ve sizi işimizi yaparken yanımızda izlemeye davet ederim. Artık izledikten sonra az çok bir fiyat söyleriz ve anlaşırız.

Başlıca Hizmetlerimiz

Firma olarak yılların tecrübesiyle su üzerine her şeyi tamir etmekle yükümlüyüz. Bundan ekmek yiyoruz ve işimizi ona göre ciddiyetle yapıyoruz. Peki nedir hizmetleriniz derseniz:

  • Doğalgaz Tesisat bakımı ve onarımı
  • Kalarifer ve sıhhi tesisat bakım ve onarımı
  • Kombi tamir bakım ve onarımı
  • Yerden ısıtma sistemi
  • Şofben bakımı ve onarımı
  • Doğalgaz dönüşümü ve yapılan hataların düzeltimi
  • Hidrofor arıza bakımı ve onarımı
  • Mutfak, banyo ve kanal tıkanıkları
  • Su deposu tamiri ve bakım onarımı
  • Yağmur olukları yenileme

Eyüp su kaçağı tespiti firmamız tarafından yapılması durumunda tesisatınızın eskisinden daha sağlam ve eskisinden daha güvenliği olacağının garantisini veriyoruz. Huzurlu bir yaşam için firmamızı seçin.

İlginizi Çekebilir;

Boru Tıkanıklığı Açma Konusunda Hizmetlerimizden Yararlanabilirsiniz

Tesisatçı Tıkanıklık Açma

 Eyüp Su Kaçağı Tespiti Nedir?

Eyüp Su Kaçağı Bulma

Eyüp Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button