0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ferizli Su Kaçağı Tespiti

09 Mart 2019
351 kez görüntülendi
Ferizli Su Kaçağı Tespiti

Bir evi inşaat alanına çevirmeden, beton kırmadan su sızıntılarını tespit ediyoruz. Markalı Rothenberger cihazlarımız profesyonel ses ve görüntü sistemleri ile donatılmıştır.

Şirketimiz uzun yıllardır ülkemize su sızıntısı tespit cihazları getirmektedir. Su kaçağının ulaşamadığı su kaçağı tespit merkezi Ferizli su kaçağı tespiti işlemleri hem kısa sürede hem de kaliteli araçlar ile kolayca yapılır. Son zamanlarda, evinize ve iş yerinize zarar veren su sızıntıları sorunları size ciddi zararlar verir. Su borularının patlamasından kaynaklanan su kaçağı, evin etrafındaki duvarları ciddi problemlerle örtmektedir.

En önemli şey zamanla biriken su birikiminin yanı sıra, evin zarar görmemesi için suyun alt katta yaşayan komşunuzun fayansların kırılmasıdır. Ayrıca komşunuzun evine de zarar verdiğiniz için kendinizi kötü hissedersiniz ve bu da sizinle komşunuz arasındaki ilişkiye yansır.

Bir Su Kaçağı Gördüğünüzde Erken Müdahale Gerekir

Belki de su kaçağı sorunlarının erken müdahale gerektirmesinin en önemli nedeni budur. Su sızıntısından sonra evinizin duvarlarının nemini, evdeki nem kokusunu ve su faturalarında önemli bir artış olduğunu izleyebilirsiniz.

Bunun nedeni, su valfleri kapalı olsa bile, su sayacının kaçak nedeniyle hızla dönmesidir. Su sızıntısından sonra her ay su faturanızda önemli bir düşüş görebilirsiniz. Su sızıntıları hakkında bilmeniz gereken en önemli durum Ferizli su kaçağı tespiti uzmanlarımızı tanımanızdır.

Piyasada tesisatçı olarak çalışan, ancak montaj sektöründeki gelişmelerden haberdar olmayan birçok şirket var. Bu şirketler su sızıntısı problemini ortadan kaldırabilir, ancak daha ciddi sonuçlara sebep olabilirler. Kalifiye olmayan ustalar eski usulleri kullanarak döşeme ve betondaki su sızıntılarını kazara onararak sabitleme işlemini gerçekleştirir.

Kameralı Su Kaçağı Tespit Etmek

Kamera görüntüleme cihazlarına sahip yeni bir teknoloji ürünü olan su kaçak tespiti firmamız, kameralar ile analiz yaparak su kaçaklarını nokta atışı yaparak bulabilirler.

Evlerde ve iş yerlerinde en ciddi sorunlardan biri su sızıntısıdır. Su kaçağı erken aşamada tespit edilmezse ciddi sorunlara neden olabilir. Su sızıntılarını tespit etmek için çeşitli sızıntı tespit araçları kullanılır ve sorun çözülür.

Su kaçağı tespit edildiğinde, test pompası denilen bir sistem kullanılır ve tesise su verilir. Basınç altındaki su seviyesi düşerse, su var demektir. Bir ses cihazı kullanılarak bir su kaçağı tespit edilemezse, sızıntının yeri termal görüntüleme kameraları tarafından belirlenir. Termal görüntüleme kamerasını kullanarak su sızıntısının yeri belirlenir ve sızıntı düzeltilmeye çalışılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button