0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Fikirtepe Tıkanıklık Açma

25 Haziran 2021
202 kez görüntülendi
Fikirtepe Tıkanıklık Açma

Ne kadar dikkatli kullanılırsa kullanılsın zaman içerisinde yaşam alanlarındaki tesisatlarda tıkanıklıklar yaşanması kaçınılmazdır. Fikirtepe halkının yaşadığı tıkanıklık probleminde dert etmesi için herhangi bir sebep yoktur. Çünkü Fikirtepe tıkanıklık açma hizmetleri sayesinde en kısa süre içerisinde sorun çözülmektedir.

Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Lavabo tıkanıklığı açma, kanalizasyon açma, mutfak gideri açma, tuvalet tıkanıklığı açma ve tuvalet açma gibi hizmetlerin sunulduğu semtte 7 gün 24 saat servis bulma ihtimali vardır.

Yaşanan tıkanıklık problemlerinde uzman personel en kısa süre içerisinde verilen adrese ulaşarak sorun tespiti için detaylı incelemeler yapmaktadır. Öncelikle tıkanıklığın neden kaynaklandığını çözen personel tarafından hem bina içinde hem de bina dışında kontroller gerçekleştirilir.

Teknik Cihaz Desteği

Tıkanıklığın dış mekanda olması durumunda basınçlı su, gider açma makinesi ve kılavuz tel kullanılarak farklı yöntemler ile sorun ortadan kaldırılır. Problemin evde olması durumunda ise kontrollü bir şekilde kırma ya da dökme gibi problemler çıkartmadan sorun birkaç dakika içerisinde teknik cihaz desteği ile çözüme ulaştırılır.

Zarar Vermeyen Çözümler

Fikirtepe tıkanıklık açma hizmetlerinden yararlanan vatandaşların bir kez daha aynı sorun ile karşılaşmaması adına uzman ekipler tarafından dikkat edilmesi gereken her türlü uyarı yapılır.

Deneyimli ustalar tarafından banyo, mutfak ya da tuvalette yaşanan tıkanıklık probleminde mümkün olduğu kadar zarar vermeden çözümler üretilir. Problemin çözülmesinin ardından giderlerin ve lavaboların tekrar tıkanmaması için mekan sahibine bilgi aktarımı gerçekleştirilir.

İlginizi Çekebilir;

Banyolar Neden Tıkanır, Banyo Gideri Nasıl Açılır?

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti

Maltepe Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Bulan Ucuz Tesisatçı

İstanbul Tesisat Profesyonel Su Tesisat Hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button