0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Garantili Su Kaçağı Bulma

27 Ocak 2022
240 kez görüntülendi
Garantili Su Kaçağı Bulma

Garantili su kaçağı bulma hizmetleri ile evde hasar meydana getirmeden ve dakikalar içerisinde kaçağın tespit edilmesi mümkündür. Özel cihazlar yardımı ile hem kaçağın tespiti hem de tamir adımları daha kolay bir şekilde halledilir.

Cihaz ile Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Garantili su kaçağı bulma aşamasında hem ısı hem de ses faktörü üzerinden su kaçağı bulma adımları uygulanabilir.

 • Garantili su kaçağı bulma aşamasında ısı ya da ses ölçüm sistemleri üzerinden tespit mümkün kılınmıştır.
 • Sıcak su soğuk su borularının ve bu borulardan yayılımın ısı üzerinden tespit edildiği cihazlar nokta atışı yapmaktadır.
 • Ses üzerine kurulu olan sistemlerde ise sızıntının hassas ses rezonansları ile bulunması mümkündür! Teknik cihaz kullanımı konusunda nitelikli ekipler ile iş birliği kurulmalıdır.  

Teknik Teçhizat: Garantili su kaçağı bulma aşamasında sorun yaşamamak için özel bir alt yapı geliştirilmiştir. Bu noktada iş birliği kuracağınız ekibin teknolojik donanım bakımından nitelikli bir durumda bulunmasına büyük önem verilmelidir.

Kaçak Tespit Sürecinde Isı Bazlı Sistemlerin Kullanımı

Garantili su kaçağı bulma aşamasında ısı bazlı sistemlerin kullanılması dakikalar çerisinde kaçakların fark edilmesini sağlar.

 • Garantili su kaçağı bulma süreci ısı bazlı sistemler ile parke altında bulunan borulardan duvar döşemelerinin altında bulunan borulara kadar performans sergileyebilir.
 • Kaçağın bulunması için sağlam borulara ya da kaçaktan etkilenmeyen bölgelere zarar verilmesi söz konusu değildir. Bu sistem sayesinde hem masraflar düşmekte hem de tamir süresi hızlanmaktadır.
 • Garantili su kaçağı bulma aşamasında komşularınıza zarar vermeden ve daha yüklü bir masrafın altına girmeden durumun halledilmesi sağlanır. Sizin dairenizden kaynaklanan su sızıntılarının farklı dairelere de zarar vermesi durumunda maddi yükümlüğün size ait olduğu da belirtilmelidir.

Su Sızıntılarının Kaynakları: Su sızıntıları genel olarak ısı değişimin çok sık meydana geldiği sonbahar ve kış mevsimlerinde meydana gelir. Özellikle demir boruların dayanıklılığının seneler içerisinde azalması sebebi ile daha sık soruna sebep olduğu açıktır.

Su Kaçağı Tespiti Sonrası Tamir Aşaması Nasıl İşler?

Garantili su kaçağı bulma aşamasının hemen sonrasında tamir için size bir fiyat listesi analizi çıkarılacaktır. Bu analizi onaylıyorsanız anında tamir aşamasına başlanacaktır.

 • Tamir aşamasında kullanılacak materyaller hakkında özel bir onay alınır. Sadece birinci kalite materyaller ile tamir adımının tamamlanması çok önemlidir.
 • Yapılan tamirin garantili olduğuna dair firmadan onay almalısınız. Alanında güvenilir olan firmalar tamir adımının garantili olmasına büyük önem verir.

Garantili su kaçağı bulma süreci ve tamir adımları sizi meşgul etmeden kısa sürede tamamlanacaktır. Tesisatınızın eski işlerliğini kazanması için hem profesyonel ıstalar hem de muhteşem bir teknik destek ile süreç düzenlenecektir.

Garantili Tamirat: Tamir edilen alanda büyük bir sorun meydana gelmesi durumunda anında firma ile temasa geçerek tamir gerçekleştirilen alanda aksaklık olduğunu bildirmelisiniz. Bu şekilde ayrıca ücret ödemeden sorunun giderilmesi sağlanır.

Bakım Adımları Neden Önemlidir?

Tesisat sistemlerinde inceleme yapılması için illa bir arızanın ortaya çıkması beklenmemelidir.

 • Bakım onarım adımları ideal olarak üç senede bir tamamlanmalıdır. Sızıntı meydana gelmeden işlerliğin kontrol edilmesi faturalarınızda fazla ödeme yapmanızı engelleyecektir.
 • Aynı zamanda boruların daha büyük sorunlara sebep olmaması ve bakımların yapılması sadece sizin daireniz için komşu daireler için de çok önemlidir. Daire bazında yapılan kontrollerin bina bazında da yapılmasına dikkat edilmelidir. Bu şekilde genel bir kontrol sağlanır ve donanımlı bir tesisat geliştirilir.

Bakım Süreci: Belirli aralıklar ile özellikle kış mevsiminin öncesinde hem su hem de ısıtma tesisatında yapılacak olan kontroller ile bakım süreci başlatılır. Bu şekilde sorunların büyük zarara sebebiyet verecek bir hal almadan ortadan kaldırılması sağlanır.

Ücret Aralığı Nedir?

Garantili su kaçağı bulma aşamasında tespit yapılacak alanın genişliğinden kaçağın durumuna ve tamir için gerek duyulacak materyallere bağlı olarak ücret değişim gösterir.

 • Garantili su kaçağı bulma aşamasında kullanılacak olan yöntemler sayesinde kırma/dökme olmayacağı için masraflarda büyük bir düşüş yaşanmaktadır.
 • Kampanyalı dönemlerden istifade ederek tesisat sorunlarını daha makul fiyatlara halletme imkanı verilir.

Garantili su kaçağı bulma aşamasında ve tüm tesisat hizmetlerinde anında firmamız ile irtibat kurarak uzman ekibimizin evinize yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Sunduğumuz ödeme kolaylıkları ile süreç daha da verimli bir hal alacaktır!

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button