0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Görüntülü Su Kaçağı Tespit Cihazı

20 Ağustos 2018
1 kez görüntülendi
Görüntülü Su Kaçağı Tespit Cihazı

Eski dönemlerde su kaçağı bulmak en büyük zahmetlerden bir tanesi olmakla birlikte tam da su kaçağını bulduğunuzu zannettiğiniz anda aslında oranın gerçek su kaçağı alanı olmadığını fark edebiliyordunuz. Ancak tüm nanoteknolojinin yalnızca diğer alanlarda değil aynı zamanda su kaçağı tespiti ile ilgili alanlarda da gelişmesiyle birlikte görüntülü su kaçağı tespit cihazı gibi makineler de ortaya çıkmıştır. Bazı makineler termal kaynaklı olmakla birlikte bazıları da akustik dinleme kaynaklı olabilmektedir. Bü görüntülü su kaçağı tespit cihazı suyun tam olarak  nereden sızdığını bulabilme konusunda kameralı bir sisteme sahiptir ve nokta atışı olarak sizlere tespit imkanı sunar.

Görüntülü su kaçağı tespit cihazı nasıl kullanılır ?

Yalnızca su kaçağının bulunduğu mekanı değil aynı zamanda o bölgede tam olarak hangi noktada su kaçağı meydana geldiğini ortaya çıkarabilen görüntülü su kaçağı tespit cihazı özel üretim ürünlerden bir tanesidir. Görüntülü su kaçağı tespit cihazı boru içerisinde bulunan kameralı bir sistem yardımıyla kullanılmaktadır. Termal olanlarının da mevcut olduğu bu ürünler birbirinden farklı marka ve çeşitlere de sahiptir. Rothenberger dinleme cihazı, Ridgit kamera cihazları, kanal görüntüleme Rothenberger kanal görüntüleme, Rothenberger termal kamera, TomTom termal kamera, testo termal kamera, flir termal kamera ve Fisher dinleme cihazı gibi oldukça geniş yelpazede bulabileceğiniz ürünler, görüntülü su tespiti alanında gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Bu ürünlerin uzun bir dönem kullanım imkanının da olduğu söylenebilir.

Görüntülü su kaçağı tespit cihazını diğerlerinden ayıran nedir ?

Çok eski dönemlerde bazı ustalar doktor steteskopu ile su arızası bulmaya çalıştığı günlerden oldukça uzağız. Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesiyle birlikte görüntülü su kaçağı tespiti yapan bazı cihazlar da ortaya çıkmış ve böylece su kaçaklarının bularak tahmin etmek artık çok daha kolay hale gelmiştir. Kuruluşumuz sahip olduğu teknolojik ekipmanlarla birlikte çok hızlı bir şekilde su kaçağının nokta atışı olarak tespit eder ve yalnızca bir saat içerisinde müdahalelerde bulunabilir. Üstelik hiçbir yerde göremeyeceğiniz uygun fiyatlarla tüm bu hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.

İlginizi Çekebilir;

Görüntülü Makineyle Tıkanıklık Açma

Geyve Kırmadan Su Kaçağı Bulma-Tespit-Tamir

Görüntülü Kanal Açma

Görüntülü Makineyle Tıkanıklık Bakımı

Görüntülü Tıkanıklık Açma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button