0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Havuz Su Kaçağı Önleyici Tesisat

20 Mayıs 2022
43 kez görüntülendi
Havuz Su Kaçağı Önleyici Tesisat

Havuz su kaçağı önleyici sistemler ile bina yapısının korunması, havuzun sorunsuz ve işlevsel şekilde hizmet vermesi mümkün kılınır. Havuzun inşa faaliyetlerinde gerekli önlemlerin alınması en temel kıstaslardandır. Tesisatın her alanında sadece sektöründe uzman olan ekipler ile bir arada çalışmanız tavsiye ediliyor! Su kaçaklarına dair ek önlemler hakkında tüm gelişmeler burada!

Kaçak Önleyici Solüsyonlar İşlevsel Midir?

Havuz su kaçağı önleyici solüsyonlar son senelerde en sık tercih edilen özel ürünlerdendir. Havuzların çok daha uzun ömürlü olması ve kaçakların kalıcı olarak kapatılması için geliştirilmiştir.

 • Havuz su kaçağı önleyici içeriği ile kaçak olan kısımların anında doldurulması sağlanır. Bu şekilde kaçak sebebi ile meydana gelen arızalar anında giderilir.
 • Kaçağın havuzun ana gövdesine daha fazla zarar vermeden sorunun giderilmesi için kaçak önleyici solüsyonlar harika bir metot olacaktır.

Uygun Fiyat Yüksek Kalite: Havuz su kaçağı önleyici solüsyonlarımız sayesinde dakikalar içerisinde havuzunuzun kaçaklarının giderilmesi sağlanır. Oldukça uygun fiyata kırıp dökme olmadan sorunun giderilmesi için tüm malzemeler ekibimizde hazır!

Solüsyonlar Zararlı Mıdır?

Havuz su kaçağı önleyici solüsyonlar kullanan kişilerin acaba bu solüsyonun su ile temas etmesi ve bizim o suyu kullanmamız sorun oluşturur mu sorusu da sıklıkla akla geliyor. Havuz su kaçağı önleyici solüsyon kullanılan havuzlara girmenin herhangi bir sakıncası yoktur. Kullanılan ürünün orijinal ve sertifikalı olması, uzman bir ekip tarafından uygulanması durumunda havuzun kullanımına dair en ufak bir sorun meydana gelmeyecektir.

 • İçerik özel olarak su ile temasa uygun şekilde hazırlanmıştır.
 • Sağlık sorunu meydana getirmeden solüsyonun kullanımı sağlanır, kaçaklar giderilir!

Sertifikalı Ürünler: Havuz su kaçağı önleyici aracılığı ile yapmış olduğumuz tamir adımlarında kullandığımız tüm ürünler sertifikalıdır. Sadece kaçak konusunda değil firmamızın vermiş olduğu tüm hizmetlerde sadece birinci kalite yedek parçalara yer verilir.

Su Kaçağı Boru Sızıntısından Meydana Gelebilir Mi?

Havuz su kaçağı önleyici işlemler sadece solüsyon kullanımı ile sınırlı değildir. Aynı zamanda havuza su aktaran borularda meydana gelen kaçaklardan da kaynaklanabilir.

 • Su kaçağının tespit edilmesi için havuzunuza kesinlikle zarar verilmeyecektir.
 • Termal kameralar ve ses rezonansları üzerinden hangi boruda kaçak olduğu tespit edilebilir.
 • Ustalarımız hem ses rezonansları hem de termal işlev gören kameralar ile adresinize gelecektir. Kırma dökme olmadan su kaçaklarının tespit adımı tamamlanacaktır.

Hızlı Tamir: Havuz su kaçağı önleyici adımlarımız ile sızıntının hangi borudan kaynaklandığı nokta atışı tespit edilir ve sadece müdahale edilecek olan alandaki yüzey boruya ulaşmak için kaldırılır. Fayans biri yüzey varsa bu fayansa dahi zarar vermeden işlem yürütülür. Su kaçağının daha büyük sorunlara sebebiyet vermeden giderilmesi için özel yöntemler uygulanır. Ekibimiz bu alanda son teknoloji ürünler ile hizmet veren nadir firmalar arasında yer alıyor. Yakalamış olduğu müşteri memnuniyeti seviyesi ile de ayrıca dikkat çekiyor!

Tesisat Yapısının Düzenli Olarak Kontrolü Gerekli Midir?

Havuz da dahil olmak üzere tüm sıhhi tesisatın muhakkak düzenli aralıklar ile kontrol edilmesi gerekir. Hem yapıların uzun ömürlülüğü hem de faturalarda meydana gelecek olan büyük düşüş için bu bakım onarım aşamaları elzemdir.

 • Tesisatların boru yapıları düzenli olarak kontrol edilmelidir. Boruların demir olması durumunda yaşanabilecek aksaklık olasılığı çok daha yüksektir.
 • Yeni nesil tesisat trendlerinde daha ziyade plastik ve yüzey bakımından dayanıklı olan boruların tercih edildiği görülüyor. Bu tip borular hem tıkanma hem de sızıntılara karşı çok daha dayanıklı bir duruş sergiler.

Garantili Hizmet: Sunmuş olduğumuz hizmet garantilidir. Bu aşamada uyguladığımız tamirde biri sorun yaşanırsa ve durum tekrarlarsa anında müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Ücret Aralığı Nedir?

Havuz su kaçağı önleyici işlemler kapsamında talep edilen ücret aralığı makul seviyededir. Kişilerin ekonomik bağlamda zorlanmadan maksimum verim alması adına çalışıyoruz.

 • Havuz su kaçağı önleyici solüsyonlar sertifikalı ve onaylı olmasına rağmen oldukça makul bir fiyat aralığından tarafınıza sunulacaktır.
 • Sunulan tüm yedek parçalar, teknik teçhizat birinci kalitedir. Buna rağmen uygun fiyat aralığı piyasada göz doldurmaktadır.

Ödeme Analizi: Havuz su kaçağı önleyici tüm işlemlerimizden ve uzman ekibimizin arıza tamir sürecinden birinci kalite materyaller ile istifade etmek artık maddi olarak çok daha erişilebilir bir hal alacak. Kampanyalı dönemlerimizde ödeme kolaylıkları ve özel indirimler de sizi bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button