0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Havuz Su Kaçağı Tamiri No

30 Temmuz 2021
265 kez görüntülendi
Havuz Su Kaçağı Tamiri No

Eski ve ilkel yöntemleri geride bırakan Damla Su tesisat hizmetleri, havuz su kaçağı tamiri için son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Özel ekipmanlarla, havuzun içindeki beton ve fayans sisteminin daha fazla zarar görmemesini sağlamak için bölgesel nokta atışı çalışır. Direkt olarak hasarlı bölgeyi tespit ederek, küçük bir alanda tadilatı tamamlayacaktır.

Havuz Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır?

Havuz su kaçağının nedenleri araştırılarak, boru sisteminin planı çizilmelidir. Bunun için termal kameralar ve akustik cihazlar kullanılarak, su kaçağının en kısa zamanda tespit edilmesi sağlanır. Havuz su kaçağı tamiri için borudaki kaçağın nerede olduğu dijital kameralarla iç bölgeye girilerek de görülebilir. Bu sistem, işlemin kolaylaşmasını ve tamir için kırma ve dökme alanının minimum seviyede olmasını sağlar.

  • Tamir sırasında havuz boşaltılarak, borunun kaçak bölgesine delik açılır.
  • Fayans veya doğal taş olması durumunda zemin zarar görmeden kalıp çıkarma yapılabilir.
  • Daha sonra boru tesisat sistemine ulaşılarak, dirsek bağlama veya düz bağlama bölgelerinden tamir işlemi uygulanacaktır.

Havuz Su Kaçağı Tamiri Ne Kadar Sürer?

15 dakikada havuz su kaçağının tespit edilmesiyle, tamir için kısa bir plan hazırlanmalıdır. Daha sonra bölgesel olarak çalışılarak, küçük bir alanda kazı yapılır. Bu süreç maksimum 2 saat ile 3 saat arasında olacaktır. Havuzu kullanmak için 1 gün beklemeniz gerekebilecektir. Tesisat sistemleri tamamen kontrol edilerek, işlem tamamlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

Havuz Su Kaçağı Tamiri

Noktasal Su Kaçağı Bulma Cihazı

Havuz Su Kaçağı

Havuz Su Kaçağı Tespiti Yardım

Havuz Su Kaçağı Önleyici

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button