0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Havuz Su Kaçağı Tamiri

24 Ağustos 2018
3 kez görüntülendi
Havuz Su Kaçağı Tamiri

Uzun bir süre boyunca suyun içerisine kaldığından dolayı havuzlar bazı durumlarda su kaçağı sorunlarına neden olabilmektedir. Ancak bu su kaçağını diğer birçok su kaçaklarında olduğu gibi birden fazla nedeni olabilmektedir. Örneğin havuz suyunun gider borusunda meydana gelen en ufak bir çatlak dahı günlük olarak havuz seviyesinde ciddi değişimlerin ortaya çıkabilmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle havuza su taşıyan veya suyu boşaltan borularda çatlak ya da kırılma gibi durumların olup olmadığını düzenli olarak kontrol ettirmeniz oldukça kritiktir. Bazı durumlarda da havuzlardaki duvarda meydana gelebilecek bazı çatlaklar veya hasarlar yine aynı şekilde havuz suyunu gün içerisinde büyük oranlarda düşüşüne neden olabilmektedir.

Havuz su kaçağı olduğunu nasıl anlarsınız ?

Havuz sistemleri ile ilgili meydana gelebilecek herhangi bir kırılma veya çatlama durumunda havuzda mevcut su durumunun günlük olarak değiştiğini mutlaka fark edersiniz. Böyle bir durumu fark etmeniz durumunda anında havuz su kaçağı tespiti yapmanız önemlidir. Havuz su kaçağının tam olarak hangi boru kaynaklı olduğunu tespit ettikten sonra havuz su kaçağı tamiri kuruluşumula bir irtibata geçerek hızlı bir şekilde problemin giderilmesini sağlayabilirsiniz. Eğer havuz su kaçağının tam olarak nereden kaynaklandığını çözemiyorsanız kuruluşumuzun bu tespiti ileri teknoloji aletlerle yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu aletlerimiz de genellikle Avrupa yapımı modern aletlerden oluşur.

Havuz su kaçağı tamiri nasıl yapılmaktadır

En fazla su taşıyan yapılardan bir tanesi olarak görülebilecek havuzlara mevcut su kaçağı tamirini yapmak da elbette ciddi bir özveri gerektirmektedir. havuz su kaçağı tamiri ile ilgili en fazla kullanılan yöntemlerden bir tanesi de bu bölgelerde kimyasal kullanmaktır. Çatlağın veya kırılmanın meydana geldiği bölgede kullanacağımız özel kimyasal maddeler sayesinde bir daha asla su kaçağı problem yaşamadan bu soruna veda edebilirsiniz. Üstelik havuz kaçağı tamiri kırıp dökme olmadan hızlı bir şekilde de yapılabilmektedir. Üstelik havuzumuzda ilgili su kaçağı tespitinde su kaçağının tamirine kadar bütün işlemleri A’dan Z’ye en ufak ücretlerle  gerçekleştirmekteyiz. Size ise evin kırılmadan onarılmasını izlemek kalır.

İlginizi Çekebilir;

Tıkanıklık Açma Kimyasalı

Havuz Su Kaçağı Tamiri No

Havuz Su Kaçağı Tespiti Yardım

Havuz Su Kaçağı Tespit Onarım

Havuz Su Kaçağı Önleyici

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button