0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

İstanbul Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
İstanbul Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı durumu, her evin ya da konutun başına gelebilecek oldukça can sıkıcı bir durumdur. Kendisini sızma ya da damlama olarak belli eden su kaçağı arızası, teknolojik gelişmeler öncesinde oldukça pahalı bir biçimde tespit edilmekteydi. Su kaçağını bulmak için evler adeta şantiyeye çevrilmekte ve birçok yapı malzemesi kırılmaktaydı. İstanbul Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti – 79 TL farkı ile artık su kaçağını çok kolay bir biçimde tespit ediyoruz. Bunun için son sistem teknolojik aletleri kullanıyor ve evinizin herhangi bir noktasına zarar vermeden arıza tespitini kısa bir süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağı arızasını tespit edebilmek için birkaç yöntem kullanılmaktadır. Bu yöntemlerden birisi dinleme yaparak, su kaçağı olan bölgenin ortaya çıkarılmasıdır. Bunun için son sistem gelişmiş bir alet kullanılmaktadır. Doktor steteskopunu andıran bu alet ile su kaçağının olabileceği bölgeler üzerinde dinleme yapılmaktadır. Bu dinleme, uzman personel eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Dinleme sırasında uzman personel, taktığı kulaklık ile su arızasının olduğu yeri bulmaya çalışmaktadır. Su kaçağı olan bölgede her zaman ses değişikliği ortaya çıkmaktadır. Bu da son sistem alet ile kolay bir şekilde tespit edilebilmektedir. İstanbul Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti – 79 TL, hiçbir bölgeyi kırmadan, arızanın olduğu yeri bulabilmektedir. Bir diğer arıza bulma yöntemi ise duvarların içini gösteren aletle yapılmaktadır. Yine bilgisayar teknolojisinin kullanıldığı bu alet, görevli personel eşliğinde kullanılmaktadır. Duvarları bu alet ile tarayan personel, sızıntı olan yeri, cihazın sinyal vermesi ile tespit etmektedir. Bu yöntem hemen zamandan tasarruf edilmesini sağlamakta hem de duvarın ya da zeminin kırılmasını engellemektedir.

İstanbul Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti, çok kısa bir zaman dilimi içerisinde sonuç vermektedir. Bu yöntemin en büyük avantajlarının başında, evin duvar ya da zeminin gelişi güzel kırılmaması gelmektedir. Bu yeni arıza tespiti yolu ile sadece arızanın olduğu bölgede, küçük bir kırma işlemi yapılmaktadır. Bu durum da arızanın giderilmesinin ardından, eski haline getirilmektedir.

İlginizi Çekebilir;

İstanbul Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

İstanbul Tesisat – Profesyonel Cihazla Kırmadan Su Kaçağı

Avrupa Yakası Su Kaçağı

Anadolu Yakası Su Kaçağı

Kanal Açma Anadolu Yakası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button