0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

İstanbul Avrupa Yakası Su Kaçağı Tespiti

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
İstanbul Avrupa Yakası Su Kaçağı Tespiti

Bir konutun başına gelebilecek en rahatsız edici durumlardan birisi su kaçağıdır. Su kaçağının tespit edilmesi eski dönemlerde oldukça masraflı bir şekilde yapılmaktaydı. Teknolojinin gelişmediği bu dönemde, eve gelen su tesisatçısı; arızanın olduğu yeri bulabilmek için birçok duvar ya da zemini kırmak zorunda kalmaktaydı. Ancak teknoloji ve bilgisayar sistemleri ile artık bu durum ortadan kalkmıştır. Çünkü son model cihazlar ile su arızasının olduğu bölge herhangi bir hata payı olmadan kolay bir şekilde bulunmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası Su Kaçağı Tespiti – 79 TL farkı ile su kaçağının olduğu yer, kırmaya ya da dökmeye gerek kalmadan ortaya çıkarılmaktadır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Duvar ya da zeminlere zarar vermeden su kaçağının olduğu yeri tespit etmek İstanbul Avrupa Yakası Su Kaçağı Tespiti – 79 TL ile zaman almadan yapılmaktadır. Bunun için değişik ve son teknoloji ürünü cihazlar kullanılmaktadır. Duvarların arkasını gösteren termal kamera ile su arızasının olduğu yer rahat bir biçimde tespit edilebilmektedir. Bu yöntem genellikle içinden sıcak suyun geçtiği tesisatlar için kullanılmaktadır. Çünkü termal kamera ısıya duyarlı olduğu için, sıcak su borularının tamirinde daha sık kullanılmaktadır. Bir diğer yöntem ise en kaliteli ve arızanın olduğu yeri en rahat bir şekilde bulan dinleme yöntemidir. Bu yöntem ile yanılma payı yoktur. Çünkü bu cihazı kullanan personel, kulaklık ile dinleme yapmaktadır. Arızanın olduğu bölgede suyun sesi değişmektedir. Ayrıca bu cihazın bir ekranı da mevcuttur. Doğal olarak hem ekran hem de kulaklık ile arızanın olduğu yer çok kısa bir süre içerisinde ve nokta atışı yapılarak tespit edilmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası Su Kaçağı Tespiti sayesinde, meskenlerdeki hiçbir bölgeye tek bir zarar verilmemektedir. Bu sayede evde inşaat görüntüsü oluşturabilecek bir durum ortaya çıkmamaktadır. Bundan dolayı da gereksiz endişeye kapılan müşteriler, oldukça memnun olmaktadır. Sorunun tespit edilme aşaması böylece tamamlandıktan sonra, sıra arızanın giderilmesine gelmektedir. Bu noktada, arızanın ne kadar büyük olduğuna göre farklı işlemler yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

Silivri Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Su Kaçağı Size Dert Olmasın!

Kalorifer Tesisatı Su Kaçağı

Avrupa Yakası Su Kaçağı

İstanbul Tesisat – Profesyonel Cihazla Kırmadan Su Kaçağı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button