0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

İstanbul Su Kaçağı

13 Temmuz 2018
377 kez görüntülendi
İstanbul Su Kaçağı

Damla Su Tesisat güvencesiyle Bakım ve Onarım çalışmalarında tesisatın diğer bölümüne zarar verilmemesi amacıyla hattın genel yapısı, bakımdan sonra özel olarak tekrar kontrol ediliyor. Bu sayede hem başarılı bir sonuç elde edilebilir hale geliyor hem de aynı bölgede tekrar kaçak sorunu yaşanması gibi bir durum söz konusu olmuyor. Su kaçağı için İstanbul’un tüm semtlerinde Damla Su Tesisat, bakım çalışmalarını sürdürüyor.

Su Kaçağı Firması

Ekstra ücret ödenmesi gerekmediği gibi, uzmanlar tarafından güvenli ve hızlı çalışma işlemleri firmanın genel kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bakım yapısına uygun bir şekilde sıcak ve soğuk suyun oluşturduğu su kaçağı probleminin önüne geçilmesi için yeni teknoloji cihazları kullanıyor. Tesisatın herhangi bir bölümünde yaşanan kaçakla ilgili problemin ortadan kaldırılabilmesi amacıyla deneme ve yanılma yöntemleri yerine son teknoloji olan ve bakım hızlandıran cihazlardan yardım alınıyor. Ustalar özellikle duvarın diğer bölümlerinde herhangi bir hasar oluşumuna neden olmamak amacıyla çalışmalarını uzun vadede başarılı sonuçlar alınabilecek şekilde gerçekleştiriliyor.

Kameralı – Akustik Su Kaçağı

Akustik dinleme cihazları kullanılarak gerçekleştiren işlemler sayesinde soğuk suyun geçtiği alanların Kaçak problemleri tespit edilerek hangi boyutta çatlak oluştuğu anlaşılabiliyor. Su kaçağı dış veya iç hasar nedeniyle değil tıkanma gibi durumlar göz önünde bulundurarak buluşmuş olabileceği biliniyor. Kireçlenmeye gibi durumların ortadan kaldırılabilmesi ve yeni bir su kaçağına neden olmaması amacıyla tesisat yerinde inceleme yapılabiliyor. Ayrıca suyun yapısına uygun bir şekilde iki farklı cihaz kullanılarak bakım işlemleri kısa süre içerisinde sonuçlandırılabiliyor.

Başarılı sonuçların elde edilebilmesi için sıcak suyun geçtiği yere uygun bir şekilde termal kameralı dinleme cihazları kullanılıyor. Bakımın genel yapısına uygun bir şekilde termal kamera, duvar üzerinde hangi bölgede sıcak suyun Kaçak zorunda nedir olduğunu net olarak gösteriyor. Suyun sıcaklığı duvarın yapısından daha farklı olduğu için İç bölgelerde yaşanan sızma problemlerinin de duvardaki yazıyı olan etkisi net olarak anlaşılabiliyor. Bu sayede direkt olarak hem suyun sızdı bölge hem de kaçağın boyutu üzerinden tahminlere uygun bir şekilde o bölgeyi kırılarak tesisatın tamir edilmesi ile ilgili çalışmalar başlatılıyor. Su kaçağı için özel olarak bakım ve onarımın uygun fiyatlarla gerçekleştirilmesi sağlanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button