0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

İşte Su Kaçağı

11 Ocak 2018
2 kez görüntülendi
İşte Su Kaçağı

İşte su kaçağı denildiği zaman, aslında birçok farklı şey akıllara gelmektedir. Çünkü burada sadece belirli bir iş yerinden bahsedilmez. A’dan Z’ye her türlü iş yeri olabilir. Bu çok büyük bir fabrikada olabilecekken, aynı zamanda küçük bir işletmede olabilir.

Elbette ki küçük işletmelerde kolaydır. Ancak büyük işletmelerde, aynı zamanda su ile işlem yapan işletmelerde, bu çok ciddi bir sorun olabilmektedir. Şunu bilmek gerekir ki, belirli bir zaman geçen örnek vermek gerekirse, 10-15 yıllık bir su tesisatında bu tarz problemler karşımıza çıkabilir ve herhangi bir şekilde korkmanıza gerek bulunmamaktadır.

İşte Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Bu işlem çok kolay bir şekilde sizlere sunulabilir. Burada asıl önemli olan şey, doğru bir şekilde müdahale edilmesi gerekir. Sizler de bu tarz bir durumda kaldığımız takdirde, bizleri ararsanız, ekiplerimiz hızlı bir şekilde bu bölgeye gelir ve özel bir cihazla müdahale gerçekleştirilmektedir.

Bir su kaçağı olması durumunda, tespit işlemi gerçekten de zor bir işlemdir. Çünkü doğruları her zaman için duvarların içerisinden ya da zeminin alt kısmından geçmektedir. Yani yapılan işlemler aslında ilk olarak inşaat döneminde yapılmaktadır. Bu yüzden dolayı da gerekli müdahaleyi gerçekleştirirken, geçen su borularının neresinden sıkıntı olduğunu bilmenin mümkün bulunmamaktadır. Bu yüzden dolayı da, gerekli işlem yapılırken, çok dikkatli bir şekilde hareket etmek gerekir.

İşte Su Kaçağı Tespiti İşlemleri Hakkında

Şunu da bilmek gerekir ki, katlı işletmelerde, örneğin 2. kattan suyun akması demek illaki 3. kat ile 2. kat arasında su kaçağı var demek anlamına gelmez. Beşinci kattaki su duvar içerisinde yürüyerek, 2. kattan da çıkış yapabilir. Bütün bunları göz önünde bulundurarak işlemlerin çok hassas bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu yüzden dolayı, son teknoloji sistem tüm olarak özel cihazlar ortaya çıkmış ve bu cihazlarla müdahale edilmesi çok daha büyük bir kolaylık olarak karşımıza bulunmaktadır.

Sizler de bizleri aradığınızda, bu cihazlarla sizlerin istemiş olduğunuz gibi müdahale edilecek ve böylece sizler de herhangi bir sıkıntı yaşamadan işlemlerinizin gerçekleşmiş olabileceğini görebileceksiniz. Su kaçak tespiti konusunda da şunu söylemek gerekir ki, bu işlemi gerçekleştirildikten sonra, zaten müdahale edilmesi çok daha basit bir işlemdir.

İlginizi Çekebilir;


Mutfakta Su Kaçağı

Taraklı Su Kaçağı Bulma– Tespit, Tamir

Su Kaçağı Mağduriyetiniz Olmasın!

Hızlı Tesisatçı Telefon No

Evde Su Kaçağı Müdahale

ETİKETLER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button