0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kalorifer Temizleme Aşamaları

28 Ocak 2019
289 kez görüntülendi
Kalorifer Temizleme Aşamaları

Özellikle kış ayları gelmeden düzenli olarak yürütülmesi gereken faaliyetlerden biri olan kalorifer temizleme aşamaları bakımından oldukça önemli bir sorundur. Hele ki düzenli temizliği yapılmayan peteklerin uzun ömürlü olması ve iyi derece de ısıtma yapması beklenemez. Sürekli yüksek derecelere getirilen hem doğalgazlı hem de kömürlü kalorifer petekleri iyi bir şekilde temizlenmedi için zamanda içeriden paslanmalar da yaparak ömrü iyice kısalır. Hem bu tarz sorunlar yaşamamak hem de daha az ücretlere daha fazla ısınma bekleyen kişilerin başvurduğu Damla Tesisat firmamız ile siz değerli müşterilerimize her koşulda hizmet etmekten büyük gurur duyuyoruz. Bu tarz sorun yaşayan ve biran önce çözüm bulmak isteyen kişilerin yaptığı gibi sizlerde 7/24 hizmet anlayışına sahip müşteri hizmetlerimizi arayarak anında sorunlarınıza çözüm ortağı olarak Damla Tesisat’ı tercih edebilirsiniz.

Kalorifer Temizliği Nasıl Yapılır?

Pek çok kişinin ben kendim hallederim diye giriştiği kalorifer temizleme aşamaları genellikle daha büyük sorunlara sebep olabiliyor. Özellikle bu konuda kesinlikle bilgisi olmayan kişilerin el atmaması gereken bu temizleme işinde yine kendini tesisatçı olarak adlandıran kişilerle de çalışmamanızı öneriyoruz. Hele ki petekleri söküp, ortalığı darmaduman ederek toplayamayacak biri var ise bu işi kesinlikle yetkili firmalara yaptırmanız da fayda var. Sizlere her zaman aynı kalitede hizmet veren Damla Tesisat müşteri hizmetlerine bırakacağınız bir kayıt ile kısa sürede yardımınıza koşacak ekibimiz evinize veya iş yerinize yönlendirilir. Gerekli inceleme sonucundan kalorifer temizleme aşamaları için hazırlık yapılır fakat bu hazırlık için her model ve markaya uygulanacak aparat ve aletler farklıdır. Her koşul sağlandıktan sonra başlayan temizlik aşamasında ilk olarak kimyasal içerikli ilaçlar ile yaptığımız bu temizleme de petek içerisinde var olan su ve hava alınır. Tamamen boşalan peteklere özel kimyasal veriliyor. Elbette bu kimyasal ve temizleme aşamasında tercih edilen tüm aletler son teknoloji olup, kesinlikle hata payına yer vermeyen araçlardan oluşur. İçeriye gönderilen ilaç bütün noktalara ulaştıktan sonra yeniden ilacın içeriden çıkarılması için aynı aletler kullanılıyor ve gönderilen sıvı tamamen içeriden çekiliyor. Gerekli son kontroller yapıldıktan sonra da ilk haline getirilen petekleriniz eskisinden daha iyi çalışmaya başlıyor. Sizlere de uygun fiyatlarda maksimum fayda sağlayan kaloriferinizin sıcacık yaptığı evinizin tadını çıkarmak kalıyor.

Kalorifer Temizleme Aşamaları Ne Kadar Zaman Alır, Ücretlendirme Nasıl Yapılır?

Baştan savma iş yapan ve kesinlikle yetkili olmayan kişilerin yönettiği kalorifer temizleme aşamaları sistemin bir daha kullanılamaması gibi büyük sorunlara neden olabilir. Bunları göze almamak ve daha büyük maddi kayıplar yaşamamak adın işinin ehli kişilerle çalışmak hem işlem süresini kısaltır hem de daha az maliyetli olur. Şimdi Damla Tesisat firmamızın bu işlemler için nasıl bir zaman dilimi ayırdığından bahsedecek olursak; işin süreli öncelikle sizin evdeki kalorifer tesisatınız ile alakalıdır. Kaç tane petek bulunuyor, bu peteklerde farklı arızalar mevcut mu veya iç donanımda başka bir sıkıntı görünüyor mu gibi pek çok aşamaya göre en fazla 5-6 saatte bitirilen tüm temizleme işlemi; peteğin durumuna göre 1 saat içinde de bitirilebilir. Ücretlendirmesi de tüm bu işlemlere paralel ilerleyen temizlemeler hakkında daha detaylı bilgi almak ve ekibin boş saatlerini öğrenmek adına hemen bizlerle Damla Tesisat ile iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button