0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kalorifer Tesisatı Su Kaçağı

29 Ağustos 2018
966 kez görüntülendi
Kalorifer Tesisatı Su Kaçağı

Bazı durumlarda kalorifer tesisatı ile birlikte doğal gaz ve kombi tesisatında da su kaçağı problemlerin ortaya çıktığı görülebilmektedir. Özellikle de kalitesiz malzemelerin kullanılması ve bu malzemelerin zamanla yıpranması ile birlikte su kaçaklarının küçük çatlaklarla başlaması henüz daha su kaçağı probleminin ilk zamanlarıdır. ilerleyen haftalarda ise bu çatlak büyümeye başlar ve en sonunda çok belirgin bir şekilde evin ciddi bir bölümünü nemli olarak bırakabildiği de gözlemlenir. Kalorifer tesisatı su kaçağı bulma işlemleri en az su kaçağını tahmin etme işlemleri kadar zordur. Su kaçağını tespit edebilmek için kullanılan teknolojik yöntemler bizlere anında bilgi vermekte ve böylece hızlı bir şekilde su kaçağının olduğu noktada tespit yapılabilmektedir.

Kalorifer tesisatı su kaçağı hangi zeminde olduğunun farkı var mı ?

Evlerdeki zeminler bazı durumlarda karo ile kapanırken bazen de fayans veya benzeri ile kaplanabilmektedir. Evinizin zemininin veya duvar zemininizin her ne ile kaplandığı fark etmeksizin çok hızlı bir şekilde kalorifer tesisatı su kaçağı tespiti yapılabilmektedir. Kullanmış olduğumuz bilgisayarlı sistemler sayesinde yerin 2 metre derinliğinde olsa dahi tüm su kaçaklarını tespit ediyor ve böylece en hızlı şekilde müdahale ederek sorunsuz bir kullanım sağlıyoruz. Üstelik tüm bunlar kalorifer tesisat borularının geçtiği mekanlarda en ufak bir kırma ve dökme işlemleri gerçekleştirmeden yapılmaktadır. Normal şartlarda geleneksel yöntemleri kullanan kuruluşlar evinizin darmadağınık olmasına neden olabilmektedir. Bunu önlemek için de mutlaka bu teknolojik ekipmanları tam olarak kullanan kuruluşlardan destek almalısınız.

Kalorifer tesisatı su kaçağı ne kadar süre içerisinde tespit edilir ?

Avrupa standartlarına göre üretilmiş olan ve hem termal olarak hem de kameralı olarak tespit çalışmaları yaptığı bilinen ekipmanlarımız sayesinde kalorifer tesisatı su kaçağı problemlerini çok hızlı bir şekilde giderebilmektedir. Yaklaşık olarak 1 saat civarında kalorifer tesisatı su kaçağı probleminizin anında giderildiğini ve tespit ile birlikte onarım işlemlerinin de  büyük bir hızla yapıldığını farkedeceksiniz. Bütün bu hizmetler görebileceğiniz en düşük fiyatlarla gerçekleşme imkanına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button