0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kanal Tıkanıklığı Açma da Son Teknolojilerden Yararlanıyoruz

21 Nisan 2018
730 kez görüntülendi
Kanal Tıkanıklığı Açma da Son Teknolojilerden Yararlanıyoruz

Kanal tıkanıklıkları kimi zaman bulunduğunuz yerlerin iklim şartlarına bağlı olarak yağmurlar sebebiyle toprakta oluşan çökmenin tesisata yarattığı basınçtan dolayı çatlamalar sebebiyle ortaya çıkabileceği gibi, kimi zamanlarda da tesisatların yanış kullanımı sebebiyle (tesisata atılmaması gereken cisimler) tıkanabilir.  Bu gibi durumlarda firmamızı arayarak usta ekiplerimizin üstün deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.

Kanal Tıkanıklığı Açma Formüllerimiz

Kanalizasyon tıkanıklıkları oldukça can sıkıcı olan ve tüm tesisatın kullanımını durduran etkenlerdendir. Kanalizasyonlar tıkandığında eskiden uzun saatler süren kazılar nedeniyle tüm tesisat kullanım dışı olur ve insanlar evlerinin neredeyse bir bölümünü iptal etmek durumunda kalırdı. Oysaki şimdi görüntüleme sistemleri ve tesisat robotları sayesinde kanalizasyon içleri insan müdahalesiz bir şekilde görüntülenebildiği gibi, aynı zamanda da basınçlı yıkama ve robotla kanal açma sistemlerimiz sayesinde kısa sürede çözüme ulaştırılabilmektedir.

Lavabo Tıkanıklığı Açma İşlemi

Lavabo tıkanıklığına sebebiyet verebilecek birçok unsur bulunmaktadır. Gerek organik gerekse yabancı atıklar, lavaboların tıkanmasına sebebiyet verebilecek olan atık tipleri olarak bilinmektedirler. Bu gibi atıkların lavabonuza kaçıp kaçmadığı konusunda dikkatli davranmanız ve lavabo bakımınızı düzenli olarak gerçekleştirmeniz tavsiye edilmektedir. Tıkalı mutfak , tuvalet lavabolarınızı açabilmek üzere profesyonel yardım almanız tavsiye edilmektedir. Kırma ve dökme yapmadan profesyonel metotlar kullanarak tıkalı giderlerinizi açabilmeyi amaçlayan firmamız sizlere 7/24 servis alabilme imkanı sunmaktadır.

Hizmet Vermekte Olduğumuz İlçeler

Firmamız İstanbul Avrupa ve Anadolu yakalarında aktif olarak hizmet vermekte olan bir firmadır. Firmamızın iletişim bilgilerinden yararlanarak firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz gün içerisinde adresinize elemanlarımız gönderilecektir.

Klozet Açma Artık Korkulacak Bir İş Değil

Klozet açma işlemi klozet içi kanallarına zarar vermeden ve tesisatı yıpratmadan yapılması gereken bir iştir. Ayrıca klozet açarken bakterili ortam yüzünden birçok hastalık da kapılabilir. Bu nedenle klozet tıkanıklığı gibi bir sorun yaşıyorsanız eğer, profesyonel ekipleri arayarak ustalarımızdan yardım almanızı öneririz.

Klozet Açma İşlemlerimizde İzlediğimiz Yöntemler

Tıkalı klozetler sizleri bir müddetliğine kullanım dışı kalan klozetlerle baş başa bırakacaktır. Bu gibi durumlarda kendiniz uğraşarak işi daha berbat etmek yerine, bizleri arayarak uzman ekiplerimizden yararlanabilirsiniz.  Olaya ek koyan ekiplerimizin kısa sürede sizleri bu gibi sorunlardan kurtaracağından emin olabilirsiniz. Kameralı kanal inceleme ve robotlu pimaş, klozet, kanal açma işlemlerimiz sayesinde tüm tıkanıklık sorunlarınızdan kısa sürede ve zarar görmeden kurtulabilirsiniz.

Klozet Tıkanıklığı Açma Ekiplerimizin İşidir

Klozet tıkanıklığı açmak için ekiplerimizi arayabilirsiniz. Tıkalı klozetler, tıkalı pimaşlar tıkalı kanallar, tıkalı lavabolar, tıkalı evyeler kullandığımız modern cihazlar ve modern teknolojiler sayesinde kısa zamanda çözüme uğruyor.

Klozet Tıkandığında Ne Yapılmalı?

Klozetiniz tıkandığında işler daha da çok sarpa sarmadan ve evinizi daha fazla pis sular basmadan hemen işinin ehli olan bir su tesisatı firmasını aramalısınız. Öncelikle tüm tesisat vanalarını kapatarak, tüm üst komşulara tesisatı kullanmamaları konusunda haber vermenizde fayda var Bu sayede daha faza pis suyun giderinizde toplanmasına ve taşmasına engel olmuş olursunuz. Bunun dışında ekiplerimiz kameralı kablolar yardımıyla klozetin her bölümüne ulaşabildiği gibi kırma yapmadan da tıkanıklık sebebini sizler için görüntüleyebilmektedir. Saniyeler içinde  tesisat tıkanıklık açma robotları sayesinde  tesisat içindeki tıkanıklığı giderebilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button