0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Karapürçek Kalorifer Su Kaçağı– Tespit, Tamir

12 Mart 2019
1 kez görüntülendi
Karapürçek Kalorifer Su Kaçağı– Tespit, Tamir

Size veya komşularınızdan kaynaklanabilecek su sızıntısının ana nedeni inşaat sırasında ortaya çıkan kaynak hataları, üretim hataları veya mülkün gevşemesi nedeniyle boruların sıcak su ile çatlamasına su kaçağı denir. PPRC su boruları temiz su borularının deforme olması nedeniyle deforme olur, bu hem size hem de komşunuza ciddi zarar verebilir.

Su Kaçağı Nerede?

En sık karşılaşılan su kaçağı sorunu, evimizdeki veya iş yerimizdeki su tüketimidir. Ek olarak, odanızda veya temiz su borularının geçtiği diğer herhangi bir odada görülebilir. Isıtma tesisatlarında su sızıntısı evinizin veya iş yerinizin her yerinde meydana gelebilir. Isıtma sisteminin boruları ısıtma sistemine bağlandığından, ısıtma hatları birer birer geçer. Bu gibi durumlarda, her alan tespit için kontrol edilir.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Temiz veya atık su boruları yeraltında olduğundan, onları görselleştirmek imkansızdır, su sızıntısının yerini belirlemek zordur. Teknolojinin sunduğu fırsatlara bakarsak, su sızıntılarını tespit etmenin basit bir yolu olduğunu görebiliriz. Bizim gibi profesyoneller tarafından oluşan su sızıntılarını, tamiratlara gerek kalmadan, daireleri bilinçli bir ekiple parçalamadan kolayca belirleyebilirsiniz.

Su Kaçağındaki Tesisat Farkı

Ev, işyeri, ofis, mağaza, otel vb. günlük kullanım alanlarınızdaki tüm su sorunlarını çözmenize yardımcı olacak profesyonel bir asistana ihtiyacınız varsa, yetkili bir firma olan Karapürçek Kalorifer su kaçağı– tespit, tamir ekibinden yardım alabilirsiniz. İstanbul su kaçağı tespit hizmeti olarak, bu çevre genelinde hizmet veriyoruz. Su sızıntısı zor bir işlem değildir, ancak doğru insanlar bunu yaparsa sorununuz kısa sürede en az kaynakla çözülecektir. Su sızıntınızın doğasındaki farkı hissedeceksiniz.

Su Kaçağı Müdahalesi

Ekonomik fiyatları, tarifeleri, indirimleri, su sızdıran şirketlerle yapılan kampanyaları ihlal etmeden sizlere hizmet vermekteyiz. Mutfakta su sesi var mı? Mutfak tesisatında su kaçağı bulmak ister misiniz? Duvardaki su akışının kaynağını bulmak istersiniz, hangi borular tespit edilmelidir? Kanalizasyon sistemlerinin düzenini bozmadan su kaçak tespiti yapmaktayız. Amaç, bina içinde patlayan ve atık suya neden olan kanalları bulmaktır. Dairelerde şüpheli tesisat olması durumunda, ara vermeye gerek kalmadan 20 metreden fazla kablo uzunluğu buluyoruz ve ayrıca araştırma ve onarım yapıyoruz. Bir tesisat borusunda patlama, arıza ve damlama varsa, bir akustik dinleme detektörü, cihaz ekranındaki ses dalgalarının seviyesi ve duyulabilir bir ses duyulur. Karapürçek Kalorifer su kaçağı– tespit, tamir ekibi olarak her zaman istediğiniz kaliteyi ayağınıza kadar getirmekteyiz.

İlginizi Çekebilir;

Sakarya Karapürçek Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Bulma Karapürçek– Tespit, Tamir

Karapürçek Su Kaçağı Tespiti

Karapürçek Su Kaçağı Tespit Firması

Kalorifer Tesisatı Su Kaçağı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button