0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kırmadan Klozet Açma İçin Bizi Arayabilirsiniz

03 Nisan 2018
715 kez görüntülendi
Kırmadan Klozet Açma İçin Bizi Arayabilirsiniz

Tuvaletler birçok sebepten dolayı tıkanabilir. Genellikle üst katlarda bulunan dairelerin yaptığı hatalı kullanımlar sonucunda alt katlarda bulunan dairelerin klozetleri zaman zaman tıkanabilmektedir. Sert maddeler kötü kağıtlar, yabancı cisimler, inşaat artıkları, çökmeler tuvaletleri tıkayabilecek olan atık ve durumlardandır.

Üst Kattan Dökülen Sular Tuvaletten Taşıyorsa Ne Yapmalı?

Özellikle bodrum katında oturuyorsanız bu durum karşılaşmanız oldukça yüksek olan olasılıklar arasında yer almaktadır. Zira yukarıdaki tıkanıklıklar kendini sizin evde bulduğu ilk boşluktan (giderden) dışarı atacaktır bu gibi durumlarda. O halde bu gibi durumlarda ne yapmalı? Klozet  gideri ya da tuvalet tıkanıklığı konusunda bizleri aradığınızda klozetinizi kırmadan kameralı yöntemler sayesinde iç tesisatları görüntüleyebiliyor ve olaya lokal olarak müdahale edebiliyoruz.

Klozet Açma Yöntemlerimiz Sayesinde Sorununuzdan Anında Kurtulun

Artık klozetleriniz tıkandığında endişe etmenize gerek yok. Zira firmamızı arayarak en kısa sürede klozet tıkanıklığından kurtulabilirsiniz. Klozet tıkanıklığı kat maliklerinin en korktuğu olaylardandır. Klozetler tıkandığında pis sular tüm evi basabileceği gibi, evlerdeki tüm hijyeni de mahvedecektir.

Tıkanan Tuvalete Müdahale

Tuvalette bulunan borular yavaş yavaş tıkanma yapsa da bu durum ilk anlarda fark edilemeyebilir. Fakat sifon çekildiğinde giderden inmemesi, giderlerin yavaş çalışarak pis suları yüzeyde biriktirmesi yakında tamamen tıkanacak olan boruların alametlerdendir. Bizi aradığınızda tuvalet tıkanmasından kurtulmayı kolaylaştıran modern cihazları nasıl kullandığımıza şahit olabilirsiniz. Ustalarımız tıkanıklığın yaşandığı olay mahaline gelerek kameralı kablolar sayesinde gider içindeki tıkanıklığın filmini çekerek sizlere rapor şeklinde gösterebilir. Ardındansa tıkanıklığın konumuna ve büyüklüğüne göre de tesisat robotları sayesinde sorununuzu kısa sürede çözebileceklerdir.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma İşlemlerimizi Üstün Cihazlarla Gerçekleştiriyoruz

Evlerimizin, binalarımızın içinde alt yapı şeklinde sıvaların altına gizlenmiş olan pimaşlarda dolaşan su, herhangi bir kırılma olduğunda oldukça sinsi bir şekilde yapılarımızın içinde dolaşmaya başlar. Duvarlarda, tavanlarda akma, yeşerme, kabarma, sızıntı şeklinde ortaya çıkabilen bu durum, bazen de rutubetlenme ile alt dairenin tavanında kendini gösterir.

Sinsi Sızıntıları Kırmadan Nasıl Tespit Ediyoruz?

Duvarların ardında ya da zemin döşemelerinin altında gizlice süzülerek kaçağa sebebiyet veren su sızıntıları oldukça rahatsızlık veren bir durumdur. Bu gibi durumlarda ustalarımız ince ayarlı  akustik cihazlar kullanarak, bu son derece hassas cihazlar sayesinde duvarların ardında dolaşan su sesinin frekansını dahi ölçerek suyun çıkış  noktasını bildirmektedir. Bu sayede sadece 1 ya da 2 seramik karosu kırılarak yerinde müdahale ile sızıntılar yok edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button