0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Zeytinburnu

27 Ağustos 2018
1 kez görüntülendi
Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Zeytinburnu

Evinize işyerinize veya havuzunuza en büyük zararları verebilecek olan problem genellikle su kaçağı problemlerinden oluşur. Örneğin kombinizde meydana gelebilecek en ufak bir su kaçağı problemi dahi faturalarınızın ciddi oranlarda yükselmesine neden olmaktadır. Başka bir örnek vermek gerekirse havuzun uzun gelir ve gider borusunda meydana gelebilecek en ufak bir çatlak ya da kırılma dahi su masraflarınızı büyük oranda arttırıcı etki gösterecektir. Bu nedenle su kaçağı ile ilgili sorunların yalnızca o bölgeyle sınırlı olmadığını aynı zamanda neredeyse sizin bütün sistemlerinizi etkilediğini bilmenizde yarar vardır. Diğer birçok İstanbul’daki bölgelerden bir tanesi olan Zeytinburnu’nda da su kaçağı sorunları yoğun olarak görülebilmektedir. Eski yapılara sahip olan bu yerdeki su kaçakları daha çok bulunmaktadır. Kırmadan su kaçağı tespiti Zeytinburnu hizmeti veren kuruluşumuz, yalnızca bir saat içerisinde hasar tespitini yapabilmektedir.

Su kaçağı tespiti yaparken kırıp dökme işlemleri şart mı ?

Eğer Zeytinburnu’ndaki mekanınız da herhangi bir su kaçağı meydana gelmişse buradaki hasarın kırılıp dökülmeden tespitini yapılma imkanı bulunmaktadır. Ancak bu imkandan yararlanabilmek için özel görüntüleme ve termal teknolojileri kullanan bir kuruluş ile anlaşmanız şarttır. Aksi takdirde geleneksel yöntemlerle çalışan bir kuruluşla çalışırsanız büyük bir ihtimalle evinizin çoğunda yıkıp dökme işlemlerini yapacaktır. Bu da sizlere ekstra tadilat masrafları ile birlikte aynı zamanda daha eski bir görüntünün de oluşmasına neden olacaktır. Kırmadan su kaçağı tespiti Zeytinburnu hizmeti veren kuruluşumuz sizlere böyle bir masraf çıkartmaz.

Su kaçağı tamiratı yaparken kırma dökme olur mu ?

Su tesisatını ile ilgili nokta atışı hasar tespiti yapıldığı için tespit kısmında evinizde herhangi bir hasar verilmez. Daha sonra ise bu kırılan veya çatlayan bölgeyi onarmak için yalnızca evinizin o küçük bölgesinde oraya müdahale etmek için kırma işlemi yapılır Ancak bu işlem çok küçük bir alanda yapılacağı için neredeyse hiç fark edilmez. Üstelik kullandığımız kimyasal maddeler sayesinde çok uzun bir süre su kaçağı problem ile yüzyüze gelmezsiniz. Üstelik tüm bu işlemler hiçbir yerde göremeyeceğiniz kadar düşük fiyatlarla yapılır. Kırmadan su kaçağı tespiti Zeytinburnu işlemleri için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

İlginizi Çekebilir;

Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti

Zeytinburnu Petek Temizliği, Çatalca Petek Temizliği

Petek Temizliği Şart Mı, Petek Temizliğinin Önemi

Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Petek Temizliği Zararlımı, Petek Temizliği Zeytinburnu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button