0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Klozet Tıkanıklığı Açma Artık Kısa Sürede Giderilebiliyor

04 Nisan 2018
1 kez görüntülendi
Klozet Tıkanıklığı Açma Artık Kısa Sürede Giderilebiliyor

Klozetler tüm gün kullanılan bölgelerdendir. Özellikle çok katlı apartmanlarda klozet taşması için sadece sizin dairenizde sorun yaşanmasına gerek yoktur. Örneğin üst katlarınızda gerçekleşen bir tıkanıklık sonucunda sizin dairenizde taşma olabilir. Bu da ev berat duruma sokabilecek olan durumlardan biridir. Paneye kapılmadan hemen tesisat firmamızı aradığınızda teknolojik cihazlar sayesinde sorununuzu en kısa sürelerde çözebileceğimizden emin olabilirsiniz.

Klozet Açma da Hangi Cihazlar Kullanılır?

Tuvaletlerde tıkanmalar alafranga ya da alaturka tuvaletlerde de yaşanabilmektedir. Bu gibi tıkanıklıklarda kendiniz uğraşmak yerine firmamızı aramanızı tavsiye ederiz.  Zira hastalıklara kadar sebebiyet verebilecek olan ve etrafa bakteriler saçabilecek olan bu türlü atıkların temizlenmesi sırasında ekiplerimiz metrelerce uzayan kameralı kablolar yay ve helezon yaylı değişik uçlu robotlardan yararlanmaktadır.

Kameralı Sistemlerimiz Sayesinde Dakikasında Lavabo Açma

Tıkalı lavabolar eskiden beri insanların başına iş açar durur. İnsanların yaşam alanlarında hayatlarını kolaylaştıran lavabolar bu tıkanma olayı sayesinde kullanılmaz hale gelebilir. Bu gibi durumlarda insanların ilk aklına gelen yöntem, marketlerden alınan kimyasal lavabo açıcılar ya da plastik pompalar olabileceği gibi, bu iki yöntem de asla soruna çare olmayacaktır. Plastik pompalar birkaç saniyeliğine geçici çözüler oluşturacağı gibi diğer kimyasallarsa hem sağlığa zararlı hem de tesisatı eritici maddelerden oluşur.

Lavabo Açma İşlemleri Nasıl Yapılmalı?

Lavabo açma işlemleri konusunda bu zararı ve ilkel yöntemleri kullanmamanızı öneriyoruz. Bunun için uzman tesisat firmamızı aradığınızda kablolu kameralı sistemlerimiz sayesinde  lavabo giderinizde oluşan tıkanıklığı anında tespit ederek dilerseniz çektiğimiz videolar sayesinde de durumu size rapor ediyor ve  de onarım konusunda sizleri aydınlatıyoruz.

Logar Tıkanıklığı Açma

Binalarımızda giderlerden çıkan ve tuvalet kağıdı gibi atıkların biriktiği yere logar denir. Fakat tuvalete yanlış atıkların atılmasından dolayı logarlar tıkanarak geri tepebilir. Örneğin çocuk bezleri, pedler, kartonlar, kum, inşaat artığı, molozlar,  ıslak mendiller logarları tıkayan malzemelerdendir.  Bu atıklar yüzünden zamanla logar içe çöker ve logarlarda taşmalar oluşur.

Tıkalı Logar Nasıl Açılır?

Logar açılmasında öncelikle logarın yerinin tespiti gerekir. Fakat bazı durumlarda logarın yeri belli olmaya bilir. Bu gibi durumlarda tesisat firmamızı aradığınızda özel dedektörlerimiz sayesinde anında logarın yerini belirleyebiliyoruz. Öte yandan kameralı akıllı robot cihazlarımız sayesinde de logarın içinde tıkalı olan noktayı dakikalar içinde tespit edebiliyor ve sorunlu noktayı açabiliyoruz. Elimizde bulunan yaylı ve özel aparatlı uçlara sahip olan robotlar sayesinde artık logar açmak bizim işimiz…

Mutfak Gideri Açma Yöntemleri

Mutfaklar evlerimizde en çok kullanılan bölümlerden biridir. Gün boyu çalışan mutfak giderleri her türlü yeme, içme, yemek pişirme, bulaşık artıkları, çöp artıkları, çay artıkları v.b. unsurlarına maruz kalarak içeride bulunan tesisatın daralmasına maruz kalır. Bunun dışında en çok da kullanılan yağların atılarak içerde donması sonucunda bu giderler kolaylıkla tıkanabilir.

Mutfak Giderlerinizi Nasıl Açıyoruz?

Bu gibi atıkların gün içinde giderlere atılması sonucu önce daralan, sonra da tıkanan kanallar ilk olarak ustalarımız tarafından görüntülü kameralara sahip olan kablolar sayesinde tesisat içine gönderilerek incelenir. Ardından dilerseniz bu görüntü sizlere de rapor edilmektedir. Sonrasında özel uçlu  robotlar sayesinde  tesisat içindeki tıkanıklıklar açılabilmektedir.

İlginizi Çekebilir;

Tıkanık Boru Açma Makinesi

Duvar İçindeki Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Duvar İçindeki Su Kaçağını Kırmada Bulan Firma

Tıkanıklık Açma

Robotla Boru Tıkanıklığı Açma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button