0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Küçük Bakkalköy Su Kaçağı Tespiti

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Küçük Bakkalköy Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı, pek çok kişi için zaman zaman büyük problemlere yol açabilmektedir. Çeşitli nedenlerle ortaya çıkmasının yanında, bu nedenlerin ortadan kaldırılması için artık Damla Su Tesisat hizmetinizde. Özellikle Küçük Bakkalköy su kaçağı tespiti konusunda deneyimli ustalarımız ve son teknoloji ürünlerimiz ile su kaçağı artık bir kabus olmaktan çıkıyor!

Su kaçağı iki şekilde meydana gelir: ilki boruda meydana gelen sızıntının açıkça kendini göstermesidir. İkincisi ise sessiz ve derinden ilerler, son raddeye gelene dek bu sızıntı kendini göstermez. İlk tür sızıntıların onarımı çok daha kolaydır elbette. Fakat Damla su tesisat olarak biz, gizli su kaçaklarını da çok kısa bir sürede başarıyla tespit etmekte ve gerekli işlemleri yapmaktayız. Bugüne dek su kaçaklarının onarımı, genellikle evlerin adeta bir şantiye alanına dönmesi ile sonuçlanmıştır. Fakat artık son teknoloji cihazlar sayesinde, kırıp dökme işlemlerine gerek kalmadan da kaçaklar için çözüm yolu bulunabiliyor.

Küçük Bakkalköy su kaçağı tespiti – 79 TL gibi bir fiyatla hizmetinizde! Fiyatımız sabit olup gizli açık bütün kaçaklar için geçerli fiyattır. Damla Su Tesisat olarak biz, yaptığımız bütün hizmetler için 1 yıl garanti sunmaktayız. Bir yıl dolmadan aynı bölgede yeniden kaçak meydana gelmesi durumunda, bizi aramanız yeterli olacaktır. Ekibimiz kaçak su tespiti ve onarımını sizin için ücretsiz olarak yapacaktır.

Su Kaçağı Neden Oluşur?

Su kaçağı oluşmasının birkaç farklı nedeni olabilir. Bunlardan ilki, binanın inşası esnasında, gider borularının düzgün şekilde yerleştirilememesi ya da bu borulara inşaat kalıntıları dökülmesidir. Bunun yanında, boruların bağlantı noktalarında zaman içinde meydana gelen eskime ve delikler de sızıntıya sebebiyet verebilmektedir. Buna ek olarak, plastik boruların zaman içinde kırılması ve hat boyunca su sızdırması da sızıntı nedenlerinden bazılarıdır.

Gizli su sızıntıları parkede veya duvarda nemlenme ile kabarmaya neden olabilir. Genel olarak da bu gibi bir sonuç açığa çıkmadan kaçak olduğu anlaşılamaz. Damla su tesisat olarak biz kameralı ve akustik cihazları kullanarak Küçük Bakkalköy su kaçağı tespiti – 79 TL’ye onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

İlginizi Çekebilir;

Büyük Bakkalköy Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Bulma Makineleri

Küçük Çekmece Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Tıkanıklık Açma Tesisatçı

Sakarya Su Kaçağı Bulma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button