0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Küçükyalı Su Kaçağı Tespiti

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Küçükyalı Su Kaçağı Tespiti

Damla su tesisat firmamız, petek temizliği, tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti çalışmaları ile hizmetinizde. Küçükyalı bölgesinde yaşayan ve tesisatında sorun ile karşı karşıya kalan müşterilerimiz için hizmet bedelimiz ise son derece uygundur. Firmamız tarafından Küçükyalı su kaçağı tespiti – 79 TL olarak belirlenmiştir. Bir yıllık bir garanti ile sunduğumuz hizmet sonrasında, memnun kalmama ihtimaliniz yoktur. Çünkü Damla su tesisat ekibimiz personelinin her biri kendi çalışma alanında uzman ve dikkatlidir. Çalışmalar hep aynı ciddiyet ve özveri ile yapılmaktadır. Arzu ederseniz, bizden daha önceki başarılarımız için referans da talep edebilirsiniz.

Firmamız kapsamında yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizi arayarak bilgi alabilir, aynı zamanda yaşadığınız soruna ekibimiz gelene kadar yapmanız gereken müdahale konusunda da yardım talebinde bulunabilirsiniz. Su kaçağı olan durumlar için firma olarak çalışmalarımız müşterilerimizin beğenisini kazanmaktadır. Damla su tesisat, müşteri memnuniyetini önemser ve ciddi şekilde işini yapmaya odaklanır. Sorun değil çözüm üreterek, Küçükyalı su kaçağı tespiti ile sorundan kısa sürede kurtulmanıza yardımcı olur.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Bunu anlamak için bazı ayrıntılara dikkat etmek gerekir. Su sayacında dönmenin muslukların tamamı kapalı olduğu halde dönmeye devam etmesi, bunun en belirgin özelliklerindendir. Bu durumda su sayacının bozuk olma ihtimali de vardır ancak ekibimiz bu konuda size yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra su faturanız beklediğinizin çok üstünde geldiyse bir su kaçağı söz konusu olabilir.

Kombi basıncı normal olarak ayarlandığı halde basınç sürekli düşüyor ise bu da kaçak işareti olabilir. Aynı zamanda alt katınızdaki komşunuz banyonun su akıttığı yönünde şikayetlerde bulunuyor ise bunu dikkate almalısınız. Bunlar arasında en kötüsü ise pis su sızıntısıdır. Genellikle banyo ve tuvalet giderinde ortaya çıkan bu sızıntılar, rahatsız edici sonuçlar doğurabileceği ve hijyenik olmayan bir ortama neden olacağı için kısa süre içinde buna müdahale edilmesi gerekmektedir.

Damla su tesisat ekibimiz sunduğu Küçükyalı su kaçağı tespiti – 79 TL hizmeti ile akustik dinleme cihazı yardımı ile kısa zamanda kaçağı tespit edebilmektedir. Garantili çalışmamız ve referanslarımız, başarımızın göstergesidir.

İlginizi Çekebilir;

Su Kaçağı ve Tamiri

Görüntülü Su Kaçağı Tespit Cihazı

Noktasal Su Kaçağı Bulma Cihazı

Akustik Su Kaçağı Tespit Cihazı

Su Kaçak Cihazı Bulma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button