0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Merkez Su Kaçağı Tespiti

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Merkez Su Kaçağı Tespiti

İşyerleri ve evlerde zaman zaman ortaya çıkabilecek problemlerden birisi olan su kaçağı, hayati bir problem olarak tanımlanmaktadır. Su kaçağının nasıl olduğunu anlamak oldukça basittir. Her ay gelen su faturasının aşırı derecede yüksek olması ya da tüm su muslukları kapalı iken, su saatinin dönmeye devam etmesi, o meskende bir su kaçağı probleminin olduğunu göstermektedir. Ancak önemli olan şey su kaçağının olduğu yeri tespit edebilmektir. Merkez Su Kaçağı Tespiti – 79 TL ile bu durum oldukça rahat bir biçimde gerçekleştirilmektedir.

Su Kaçağı Kırmadan Nasıl Tespit Edilir?

Herhangi bir konutta ortaya çıkan su kaçağı durumunun yerini tespit edebilmek artık oldukça kolay bir hale gelmiştir. Bunda, teknolojinin sağlamış olduğu avantajların çok büyük bir payı vardır. Birkaç yöntem Merkez Su Kaçağı Tespiti – 79 TL ile son derece rahat bir şekilde arızanın olduğu yeri tespit etmektedir. Bu yöntemlerden en etkili olanı, dinleme yaparak su kaçağının bulunduğu bölgeyi ortaya çıkarmaktır. Bunun için özel olarak tasarlanan cihaz, bir görevli tarafından kullanılmaktadır. Görevli kişi, cihazın sahip olduğu kulaklığı takarak, zemin üzerinde dinleme yapmaktadır. Dinleme yapılmasının sebebi ise su sesinin bozulduğu yeri tespit etmektir. Çünkü su kaçağının olduğu bölgede akustik ses sistemi bozulmaktadır. Bu da kulaklık ile uzman personel tarafından duyulmaktadır. Ayrıca bu cihaz, sahip olduğu ekran üzerinden de görevli kişiyi uyarmaktadır. Termal kamera ile de arıza tespiti yapılmaktadır. Ancak bu yöntem genellikle sıcak su borularındaki kaçaklar için tercih edilmektedir. Atık su ya da kirli su dediğimiz tesisat için de kameralı borular kullanılmaktadır. Bu borular ip gibi üretilmiştir. Ucunda kameralar vardır. Tesisat içerisinden aldığı görüntüyü, dışarıdaki ekrana iletmektedir.

Kulağa oldukça garip gelen bu yöntemler artık Merkez Su Kaçağı Tespiti firması ile birebir şekilde uygulanmaktadır. Bu yöntemlerin sağladığı avantajlar son derece fazladır. Hem zamandan büyük bir tasarruf edilmektedir, hem evin herhangi bir noktasına tek bir zarar dahi verilmemektedir, hem de bunca işlem oldukça makul bir ücret karşılığında yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir;


Merkez Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Çayırova Su Kaçağı Tespiti

İstanbul Gider Açma

Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti

Kameralı Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button