0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Noktasal Su Kaçağı Bulma Cihazı

26 Aralık 2018
483 kez görüntülendi
Noktasal Su Kaçağı Bulma Cihazı

Su kaçağının tespitini yapabilmek çok ustalık gerektiren ve zahmetli bir iştir. Modern yöntemler ve teknolojik aletler olmadan önce çok fazla hata ve masrafa düşürüyordu insanları su kaçağı bulma. Ama bu alanda su kaçağının daha kolay bir şekilde tespitinin yapılması amacıyla çıkarılan aletler , cihazlar ve makineler su kaçağı tespitinin daha kolay ve hatasız yapılmasına ve tamiratın daha ucuza gelmesini sağlamıştır. Su kaçağı tespitinde en çok başvurulan yöntem olan noktasal su kaçağı tekniği. Evde çok fazla hasar bırakmadan dinleme cihazıyla kolaylıkla yapılmaktadır. Noktasal su kaçağı bulma cihazı Damla Su Tesisatında tercih ettiği ve kullandığı bir cihazdır. Bu cihazda bir adet kulaklık ve su kaçağını dinlemek için kullanılan bir cihaz bulunmaktadır. Su kaçağının bulunduğu düşünülen bölgede kısa bir şekilde dinleme yapıldıktan sonra su sesinin duyulduğu bilge kırılır. Noktasal su kaçağı bulma cihazı altında bir Çok marka cihazlar ve makineler üretmiştir. Damla Su Tesisat noktasal su kaçağı bulma cihazlarında en iyi kalite ve markada cihazlar kullanmaktadır.

Noktasal Su Kaçağı bulma cihazları

Noktasal su kaçağı bulma amacıyla çıkarılmış birçok cihaz mevcut. En çok tercih edilen kullanılan ve aranılan noktasal su kaçağı bulma cihazlarından başlıca olanları : trotec duvar tarama cihazı , einhell dijital duvar tarama cihazı , testo 865 termal kamera sıcaklık ve su kaçağı tespit cihazı ,akustik v18 su kaçağı tespit cihazı arıza test cihazı , seba kmt -HL 50 bina içi su kaçak tespit cihazı , rothenberger roleak aqua plus kaçak su arama cihazı , fisher detektör – 100 kaçak su tespit cihazı , nimrof su kaçak tespit cihazı. Başlıca sayabileceğimiz kaliteli , güvenilir noktasal su kaçağı bulma cihazları bunlar. Damla Su Tesisat da kullandığı ekipmanlar olarak kaliteli ve güvenilir ekipmanları tercih ediyor.

Noktasal Su Kaçağı Bulma Cihazlarında En Çok Tercih Edilenler.

Noktasal su kaçağı bulma cihazlarında genel olarak akustik dinleme cihazları tercih edilse de , termal ve kameralı sistemlerde çok fazla kullanılmaktadır. Hata payını en aza indirgeyen cihazlar bu alanda en çok tercih edilen cihazlar olmaktadır. Su sızıntısı bulunan bölgeyi hızlı ve doğru bir şekilde tespit ettikten sonra o noktanın kırılmasıyla tamirat süreci başlamaktadır. Bu yüzden bulunan bu noktanın doğru tespit edilmesi ve hata payının sıfıra indirgenmesi çok önemlidir. Bu alanda en çok tercih edilen , güvenilen , kullanılan ve satın alınılan cihazlar : sewerin aquaphon A 100 , trotec LD6000 , fisher XLT-17 kaçak tespit cihazı , rothenberger roleak aqua plus , ridgid microca -300 , trotec nem ölçer T660 olarak sayabiliriz. Bu cihazlar bu alanda en başarılı en güvenilir sonuçları sağlamakla kalmıyor , tek denemede su kaçağının bulunduğu bölgeyi doğru tespit ediyor. Damla Su Tesisat noktasal su kaçağı bulma yöntemlerinde en güvenilir ve kaliteli cihazları kullanmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button