0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Otelde Su Kaçağı Çözümleri

21 Ocak 2018
1 kez görüntülendi
Otelde Su Kaçağı Çözümleri

Otelde su kaçağı olması durumunda müdahale etmek gerçekten de çok zordur. Çünkü yüzlerce odalı bir otel, onlarca dönüme yayılmış bir bölgede gerçekten de su kaçağını tespit etmek çok zor bir durumdur. Ancak bu belirli bir zaman aralığında, gelen su faturalarından aşağı yukarı tahmin edilebilir. Zaten gerekli kontroller, otel tarzındaki yerlerde belirli periyotlarda yapılmaktadır.

Özellikle bakıma alınan otellerde, her sene de bunların içerisinde, aynı zamanda da bu tarzda kaçak kontrolleri bulunmaktadır. Çünkü bu kaçak kontrolleri yapılmaması durumunda, otellerde çok daha büyük meblağlarda faturaların ödenmesi bir durum söz konusu olabilir. Bizlere ulaştığınız zaman, ekiplerimiz öncelikli olarak sizlerin yerlerinize müdahale etmek için gelmekte ve özel olarak ithal etmiş olduğumuz kaçak tespit cihazları sayesinde, çok kolay bir şekilde kaçan yeri tespit edilmektedir.

Otelde Su Kaçağı Çözümleri Hakkında

Hiçbir şekilde kırma dökme yapılmadan, tespit edilen kaçak yerinden sonra gerekli müdahalenin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Örnek vermek gerekirse, 3 santimlik bir çatlak olması durumunda, sadece bu bölgeye müdahale edebilecek kadar yer kırılacak ve bundan sonra müdahale gerçekleştirilecektir. Hem işlemler çok daha kolay bir şekilde gerçekleşecek, hem hızlı olacak, hem de aynı zamanda daha başarılı şekilde sonuç alma şansımız olmaktadır.

Bu arada işlemlerin çok daha pratik bir şekilde yapılması ile sizler de çok daha rahat bir şekilde işlemlerinizin gerçekleşmiş olduğunu görebilirsiniz. Su kaçağı işlemleri aslında çok basit gibi gözükse de sonrasında, duvarlara zarar vermesinin yanı sıra, aynı zamanda alt katlara su akıntısı oluşturma, ayrıca sizlere şişkin faturalar doğurma gibi birçok farklı şekillerde olumsuzluklarla karşımıza çıkabilmektedir.

Otelde Su Kaçağı Çözümleri Ve Destek Hizmetleri

Bu yüzden dolayı da bu işlemleri gerçekleştirirken her zaman için gerekli düzene uygun olarak gerçekleştirmek sizlere de aslında en başarılı sonuçları doğuracaktır. Bu yüzden dolayı sizler de bizlere ulaşabilir, işlemlerinizin çok daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Burada en önemli noktalardan bir tanesi de hiç kuşku yok ki kontrolü ve düzenli bir şekilde onu işlemleri yapılarak sunulması olacaktır. Su kaçak tespiti işlemi doğru şekilde yapılırsa, herhangi bir sıkıntı kalmayacaktır.

İlginizi Çekebilir;

Otelde Su Kaçağı

Otelde Su Kaçağı

Kalorifer Tesisatı Su Kaçağı

Kartal Su Kaçağı Tespiti

Kocaeli Gider Tıkanıklık Aç

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button