0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pamukova Cihazla Su Kaçağı Tespiti

18 Nisan 2019
1 kez görüntülendi
Pamukova Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Pamukova bölgesindeki su kaçakları sorunlarına etkili çözümler Damla Su Tesisat tarafından sunulmaktadır! Su kaçağı problemleri birçok insana kabus gibi görünebilir. Kırılan fayanslar, ekstradan çıkan birçok masraf, günlerce süren tadilat işleri… Tüm bu zorlu koşullar geride kaldı! Şirketimiz su kaçağı problemine hızlı, ekonomik, temiz ve zararsız bir biçimde müdahale eder! Kısa sürede su kaçağından kurtulmanız mümkündür. Tadilat esnasında hiçbir fayans kırılmamaktadır. Pamukova cihazla su kaçağı tespiti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Su Kaçağı için Kesin Tespit!

Su kaçak tespiti rastgele borular, duvarlar kırılarak yapılmamaktadır. Son teknolojik yeniliklerle donatılmış cihazlar su kaçağının tespit edilmesinde kullanılır. Bunlar sayesinde tahminle değil direkt olarak kaçağın yeri anlaşılabilir.

Kameralı görüntüleme cihazı ile boruların içine bakılır. Kameranın ucunda ışık bulunur. Bu kamera sayesinde boruların içi görüntülenmektedir. Su kaçağı bu yöntemle çok kesin olarak tespit edilir. Ayrıca fayans kırma yoktur; ufak bir delik açılmaktadır. İşlemler kolayca yapılır ve sonrasında delik kapatılır.

Kameralı görüntüleme cihazları ile beraber akustik cihazlar-ses dinleme dedektörleri de kullanılmaktadır. Ses dinleme dedektörleri en etkili yöntemler arasında yer alır. Bununla duvarlar, borular vb. taranır. Sesin farklı geldiği alan kaçağı işaret eder. Özellikle profesyonel bir eleman tarafından bu işlemler yapıldığında daha kesin ve güvenilir sonuçlara ulaşılabilir.

Su kaçağı oluştuğu zaman duvarlarınızda ve fayanslarınızda sararmalar görebilirsiniz. Tavanınızda su birikintileri görülebilir. Duvarlarda nem, rutubet ve kabarmalar baş gösterir. Komşularınıza da su sızabileceği için onlarla da sorun oluşabilir. Uzun sürede müdahale edilmeyen su kaçakları duvarları çürütmeye başlar!

Su Kaçağından Kesin Olarak Kurtulun!

Su kaçağı problemi büyümeden profesyonel ve kurumsal bir firmadan destek almanız mümkündür. Su kaçakları pis su kaçağı ve temiz su kaçağı olarak ayrılırlar. Pis su kaçakları daha fazla önemsense de temiz su kaçaklarının da büyük zararları vardır. Evdeki ve binadaki rutubet ileriki zamanlarda çok daha ciddi problemlere yer açar, hatta depreme karşı yapıyı dayanıksız hale getirebilir.

Profesyonel ve eğitimli kadromuz, sorunlarınızı en iyi biçimde çözmek için kaçağın türüne ve yerine göre yöntemler kullanır. Hizmetimiz 1 yıl garantilidir. Pamukova cihazla su kaçağı tespiti için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Pamukova Su Kaçağı Tespiti

Pamukova Su Kaçak Firması-Tespit, Tamir

Arifiye Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Damla Su ile Su Kaçağından Korkmayın!

Cihazla Su Kaçağı Tespit Etme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button