0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Şişli Su Kaçağı Tespiti

25 Kasım 2017
5 kez görüntülendi
Şişli Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı adı verilen arıza durumu, herkesin başına gelebilecek can sıkıcı bir sorundur. Bir evde su kaçağının olup olmadığı genellikle kolay bir biçimde anlaşılmaktadır. Bunun en sık ortaya çıkan belirtisi ise zeminde ya da duvarda ortaya çıkan su sızmasıdır. Ayrıca fayansların kalkmaya başlaması veya kabarması da o bölgede bir su kaçağının olduğunun en büyük kanıtıdır. Şişli Su Kaçağı Tespiti – 79 TL sayesinde, kaçağın söz konusu olduğu alan, herhangi bir kırma işlemi yapılmadan bulunulmaktadır. Bunun için tercih edilen cihazlar, son sistem bilgisayar teknolojisine sahiptir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Kırmadan su kaçağı tespit edebilmenin birden fazla yolu vardır. Bu yollardan birisi termal kamera ile yapılmaktadır. Termal kamera, görevli bir personel tarafından zemin ya da duvarların taranması için kullanılmaktadır. Duvar içlerinde yer alan boruları, ekrana yansıtarak gösteren bu sistem ile arızanın olduğu yer rahat bir biçimde ortaya çıkarılmaktadır. Ancak bu yöntem, özellikle sıcak suyun geçtiği tesisatlarda daha iyi sonuçlar vermektedir. Dinleme ile su arıza tespitini bulmak da bir diğer yöntem olarak bilinmektedir. Duvarlarda, fayanslarda, zeminlerde dinleme yapan uzman personel; bunun için özel bir cihaz kullanılmaktadır. Ses değişikliklerine duyarlı hassas bir cihaz olan bu alet, ses değişiminin olduğu yeri personele bildirmektedir. Bunu yaparken de hem kulaklığı hem de sahip olduğu ekranı kullanmaktadır. Bundan dolayı bu sistem ile nokta atışı yapılarak tam olarak nerede arıza olduğu ortaya çıkarılmaktadır. Şişli Su Kaçağı Tespiti – 79 TL ile kirli su atığının olduğu borular için de bir diğer yöntem tercih edilmektedir. Bu yöntemle su tesisatının içerisine küçük bir kamera gönderilmekte ve içeriden görüntü alınarak, sorunun olduğu yer tespit edilmektedir.

Şişli Su Kaçağı Tespiti, son model teknolojiyi kullanarak, evin herhangi bir noktasına zarar vermemektedir. Bu sistem sayesinde, işin en önemli boyutu olan arıza tespiti süreci, rahat bir şekilde sonlandırılmış olmaktadır. Ardından yapılan işlem gereğince küçük bir bölge kırılmakta ve arıza ortadan kaldırılmaktadır. Sonrasında da ilgili bölge eskisinden daha iyi bir görünüme getirilmektedir.

İlginizi Çekebilir;

Şişli Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Şişli Tıkanıklık Açma

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Şişli

Gider Tıkanıklığı Açma Makineyle İstanbul

Cihazla Su Kaçağı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button