0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçağı Bulma Arifiye-Tespit, Tamir

25 Nisan 2019
569 kez görüntülendi
Su Kaçağı Bulma Arifiye-Tespit, Tamir

Su kaçakları meydana geldiğinde çoğu insan bu durumdan büyük bir sıkıntı duymaktadır. Haklı olarak, önceki dönemlerde su kaçağı problemi birçok insanın başına büyük masraflar çıkartmaktaydı. Fayansların kırılması, ortaya çıkan pislik, ek harcamalar… Bunların hepsi oldukça can sıkıcı olduğu için çoğu kez su kaçakları görmezden de gelindi. Su kaçaklarına doğru zamanda müdahale etmek ise son derece önemli çünkü uzun vadede kötü kokular, görüntüler, su faturalarında kabarma gibi durumların yanında binanın içten çürümesi de söz konusu olmaktadır. Damla Su Tesisat olarak su kaçağı bulma Arifiye-tespit, tamir için sizlere hizmet sunuyoruz.

Su Kaçağını Anında Bulalım!

Su kaçağı sorunu büyümeden kurumsallaşmış iyi bir şirketle iletişime geçmeniz önemlidir. Eski yöntemlerin çıkardığı zorluklar artık geride kalmıştır. Teknolojik yenilikler bizim soruna müdahalemizi büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Sadece iyi cihazları almakla kalmıyoruz, onları en iyi biçimde kullanabilmeleri için eğitime önem veren bir ekip ile çalışıyoruz.

Profesyonel ve alanında eğitimli bir kadro ile su kaçaklarının tespiti anında gerçekleşmektedir. Su kaçağının borudaki yeri tespit edilirken termal ve akustik kameralar kullanılmaktadır. Gereksiz yere boruları ve fayansları kırmadan sorun kolayca çözülebilmektedir.

Tahmini olarak su kaçağının yerini bulmak birçok ek masrafa neden olabilirken, firmamızın son teknoloji ürünü cihazları sayesinde kaçağın yeri tam olarak tespit edilmektedir. Su kaçağı tespiti gerçekleştikten sonra ise tamir-onarım işlemi başlayacaktır.

Güvenli ve Garantili Onarım!

Şirketimiz su kaçağının tespitini yaptıktan sonra kaçağın yerine ve türüne göre onarım yöntemi belirleyecektir. Su kaçakları pis su kaçağı ve temiz su kaçağı olarak ayrılırlar. İkisinin de yeri ve boruları farklıdır. Pis su kaçakları genellikle sifon-lavabo, küvet ve klozet bağlantılarında yer almaktadır.

Durum ve kaçağın türü anlaşıldıktan sonra tamire geçilebilir. Çok eski evlerdeki boru kaçakları biraz daha zorludur ve deneyim istemektedir. Yeni bina boruları ise oldukça hızlı biçimde tamir edilebilmektedir.

Fayansları kırmadan, dikkatli bir biçimde kaldırarak işlemler yapılabilmektedir. Ayrıca bazı çok eskimiş ve artık fonksiyonel olmayan boruların da değişmesi gerekebilir. Damla Su Tesisat olarak su kaçağı bulma Arifiye– tespit, tamir için bu bölgeye etkili bir hizmet sunuyoruz. Çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button