0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçağı Bulma Bizim İşimiz

18 Nisan 2018
1 kez görüntülendi
Su Kaçağı Bulma Bizim İşimiz

Su kaçağı bulma sanılanın aksine hiç de kolay bir iş değildir. Bu yüzden eğer uzman bir tesisatçı değilseniz ve elinizde bunun için gerekli olan özel aletlerden yoksa, dairenizde bulunan su kaçağını bulmak için neredeyse bütün sıvaları ve karoları kıracaksınız demektir.

Su Kaçağı Bulma da Gelinen Son Nokta Nedir?

Elimizde bulunan son teknolojilerde tasarlanan cihazlar sayesinde su kaçaklarınızı elimizle koymuş gibi bulabiliyoruz. Su kaçağı takibi için banyolarınızda akustik dedektörler kullanarak suyun duvarların içinde hareket ettiği yönü rahatlıkla tespit edebiliyoruz. Şayet sizlerin evinizde su kaçağı sızıntısı yaşanıyorsa, üstte akan su sizi rahatsız ediyor, ya da sizden akan su alttaki komşuya sızıyorsa bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti İçin Bize Ulaşabilirsiniz

Su kaçağı tespitinde son teknolojilerden yararlanarak kısa sürede sorununuzu çözüyoruz. Artık sadece birkaç damla su kaçağı yüzünden alt üst olan ve günlerce kullanıma kapanan banyolara son! Daha önceki zamanlarda ufacık bir su kaçağı sebebiyle tüm karolar yıkılarak altta döşenmiş olan su tesisatına ulaşılırdı. Oysaki şimdi sadece bir pimaş borusu yenilecek diye koskoca bir banyonu güzelim seramik karolarının canına okumaya gerek kalmıyor.

Kırıp – Dökmeden Su Kaçağı Tespiti

Evlerinizde yaşanan su sızıntıları duvarların içinde kendine bir yol çizerek evlere sızar ve apartman içlerinde sorun yaratır. Zamanla küf, rutubet, tavanlarda – duvarlarda çatlamalar ya da dökülmeler yapan bu kötü durum dekorasyonunuzun bozulmasına ve evinizin eskimesine neden olur. Oysaki akustik dinleme dedektörleri sayesinde su sesini dinleyerek,  banyolarınızı yıkmadan sorununuzu kısa sürede çözebiliyoruz.

Kırmadan Su Kaçağı Bulmak Mümkün Mü?

Çoğu binanın hatta çoğu evin sorunu olan su kaçakları artık daha az hasarla bulunur. Tüm fayansları ya da duvarı kırıp dökmeden sadece basit bir cihazla su kaçağı tespit ediliyor.

Cihaz Su Kaçağını Nasıl Buluyor?

En basit haliyle, ses dalgalarını radar gibi kullanır ve temiz su tesisatındaki çatlakları ve sızıntıları bulur. Bazı gelişmiş teknolojilerle daire içindeki su tesisatı sonar sistemle görüntülenebilir. Böylece kaçak anında bulunur. Sadece o noktaya müdahale edilerek dairenize en az hasar verilip zamandan ve paradan tasarruf etmiş olursunuz. Pis su tesisatındaki kırık ve sızıntılar için ise kameralı sistemler ile boruların içinden görüntüleme yapılır ve bu şekilde hasarlar bulunur.

İlginizi Çekebilir;

Damla Tesisat ile Su Kaçaklarınızı Durdurun!

Tıkalı Lavaboyu Açma En Temiz Yöntemlerle Gerçekleştirilir

Gider Açma Sorunlarınızda Yardımınıza Yetişiyoruz

Arnavutköy Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button