0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçağı Darıca

15 Haziran 2019
1 kez görüntülendi
Su Kaçağı Darıca

Su kaçakları günümüzde en sık görülen yapı sorunlarından bir tanesidir. Boruların zaman içinde aşınması ve yıpranması, su borularına çok fazla asitli temizlik malzemesinin temas etmesi, borunun bir cisim nedeni ile sıkışması ve patlaması gibi unsurlar su kaçağı sorununun temel nedenleri arasında yer alır. Su kaçağı konusunda önemli olan nokta sorunun temelinin bir an önce belirlenmesi ve tamire geçilmesi işlemidir. Kaçağın nerede olduğu konusunda nokta atışı yapmak önemlidir. Çünkü bu sayede her yerin kırılmasına gerek kalmaz. Kocaeli merkezin yanı sıra civar ilçelerde de hizmet veren Damla Su Tesisat son teknoloji olan kameralı sistemler ile kaçağı kısa zaman içinde kolay şekilde tespit eder ve onarımı gerçekleştirir. Damla Su tesisat ile Darıca su kaçağı tespit etmek ve onarmak artık çok rahat!

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Çoğu yapıda yaşanması muhtemel sorunlardan olan su kaçağı oluşmaya yakın birtakım belirtiler ortaya çıkarır. O yapıda yer alan kişilerin dikkatle bu belirtileri takip etmesi ve sonrasında profesyonel bir kuruluş olan Damla Su Tesisat ile iletişime geçmesi işleri kolaylaştırır. Su kaçağının belli başlı belirtileri şunlardır:

  • Muslukların hepsinin tamamen kapalı olması fakat su sayacının dönmesi,
  • Kullanılandan çok daha yüksek gelen su faturası,
  • Binanın alt katından su aktığına dair şikayetlerin gelmesi,
  • Yapının duvarlarının nemli ve ıslak görünüm alması,
  • Binanın zemininde yer alan parke ya da seramiklerin renk değiştirmesi, deforme olması ve aşınması

Bu gibi belirtiler su kaçağı belirtileri arasındadır. Bu noktada yapılması gereken Darıca su kaçağı onarma konusunda uzman bilgilerine sahip olan ve uygun fiyat garantisi sunan Damla Su Tesisat ile iletişime geçmektir.

Cihazla Su Kaçakları Nasıl Bulunur?

Gelişen teknolojiler sayesinde su kaçağını tespit etmek artık daha kolay bir hal alır. Bu işlem için birtakım ekipmanlar bulunur. Dinleme cihazları, termal kamera ve pis su kamerası bu gereçler arasında yer alır. Kaçağın ve binanın şekline göre bu ekipmanlardan birisi tercih edilir. Gerekli olan durumlarda hepsi birden kullanılır.

Uzman Kadro İle Su Kaçağı Onarımı

Darıca su kaçağı tamir etmek Damla Su Tesisat’ın uzman kadrosu ile artık çok kolay ve zahmete girmeden halledilir. Sizler de çok geç olmadan kaliteli hizmet sunan ve 1 yıl hizmet garantisi sağlayan Damla Su Tesisat ile tanışın.

İlginizi Çekebilir;

Su Kaçağı Çayırova

Su Kaçağı Artık Problem Değil

Darıca Su Kaçağı Tespiti

Kocaeli Darıca Su Kaçağı Tespiti

Darıca Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button