0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçağı Gölcük

25 Haziran 2019
1 kez görüntülendi
Su Kaçağı Gölcük

Su kaçağı her yapıda oluşabilecek muhtemel sorunlardan bir tanesidir. Su kaçağının oluşmasının nedeninin bir an önce belirlenmesi gerekir. Kişilerde bu sorunun tamirinin her yer kırılıp dökülmeden yapılamayacağı yanılgısı vardır. Fakat gelişen teknoloji ile birlikte farklı cihazlar geliştirilir. Su kaçağının pek çok nedeni bulunur. İlk neden döşenen su borularındaki aksaklıklardır. Su borularının zaman içerisinde aşınması, yıpranması ya da paslanması bu duruma sebebiyet verir. Kaçak yeri belirlenemediği sürece ise tamir yapılamaz. Sizler de Damla Su Tesisat ile zahmetsiz ve sağlıklı bir şekilde Gölcük su kaçağı tespit ve tamir ettirebilirsiniz.

Su Kaçağının Belirtileri Arasında Neler Vardır?

Binalarda oluşan su kaçakları kimi zaman gözle görülür şekilde kimi zaman ise gün yüzüne çıkmadan işaret verir. Bu noktada belirtilerin farkına varabilmek ve gereken tamiratı yaptırmak önemlidir. Damla Su Tesisat su kaçakları konusunda profesyonel bir firmadır. Bu doğrultuda binanızda su kaçağı belirtileri varsa onlarla iletişime geçebilir ve sorunu çözebilirsiniz. Su kaçağının belirtileri şunlar olarak sıralanabilir:

  • Açık olan musluk olmadığı halde su sayacının sürekli dönmesi en büyük belirtilerden bir tanesidir.
  • Kullanılan su miktarının çok fazla olmamasına karşın su faturasında gelen yüklü miktar su kaçağı olduğunun habercisidir.
  • Binanın duvarlarının sürekli nemli olması, su kaçağının ilerlemiş olduğunu gösterir.
  • Binanın zeminindeki parkelerin ya da seramik fayansların renk değiştirmesi, olağandan daha fazla deforme olması ve aşınması da yine belirtiler arasındadır.

Tüm bu belirtiler binada su kaçağı olduğunun göstergesidir. Böyle durumlarda kaçak yeri hakkında nokta atışı yapacak olan Damla Su Tesisat ile iletişime geçebilir ve Gölcük su kaçağını giderebilirsiniz.

Su Kaçaklarının Tespiti Nasıl Olur?

Günümüzde ilerleyen teknoloji su kaçağı tespitini kolaylaştırır. Günümüzde su kaçakları termal kameralar, pis su kameraları ve dinleme cihazları ile kolayca tespit edilir. Bu cihazlar kolay ve hızlı şekilde tamire olanak sağlar.

Uzman Ekip Zahmetsiz Onarım

Gölcük su kaçağı tamir etmek Damla Su Tesisat bünyesinde çalışan uzman çalışma ekibi ile artık çok kolay şekilde gerçekleştirilir. Sizler de çok geç olmadan kaliteli hizmet sunan ve 1 yıl hizmet garantisi sağlayan Damla Su Tesisat ile tanışın.

İlginizi Çekebilir;

Damla Su Tesisat Su Kaçağı

Kocaeli Gölcük Su Kaçağı Tespiti

Gölcük Su Kaçağı Tespiti

Gölcük Su Kaçağı

Kocaeli Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button