0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçağı Problemlerine Kesin Çözüm

10 Aralık 2017
2 kez görüntülendi
Su Kaçağı Problemlerine Kesin Çözüm

Su kaçakları artık eskisi kadar korkutan bir durum değildir. Daha öncesinde ne yazı ki evlerinizde ya da işyerlerinizde su kaçakları olduğu zaman büyük bir maddi ödeme yapmak zorunda kalıyordunuz. Tamiri için ayrı kırılan fayans ve parkeler için ayrı ödeme yapmanız gerekiyordu. Artık su kaçağı sorunlarında parke ve fayans ödemesi yapmanıza gerek kalmıyor. Çünkü ustalar artık kırma işlemleri yapmadan tamir yapabiliyor. O nedenle de yeni teknolojiden yararlanan ustalar ile çalışmak çok önemlidir. Türkiye’nin pek çok yerinde tesisat konusunda başarılı bir hizmet veren firma bulabilirsiniz. Sonuç olarak önce tespitin sonrasında da tamirin yapılıyor olması zaman ve maddi açıdan tasarruf edebilmeniz adına çok önemlidir.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Genel olarak su kaçağı sorunlarında tespit çok önemlidir. Boruların açılması gerekmiyor. Çünkü artık kameralı sistemler boy gösteriyor. Bu kameralı sistemler sayesinde insanlar anlık olarak hizmet alabiliyor. Kırma işlemi olmadan borunun içerisine bakılıyor ve çatlak olan bölge tespit ediliyor. Su kaçak tespiti için kişilerin bazı belirtilere odaklanması gerek. Bu belirtiler de bu şekilde karşınıza çıkıyor:

  • Eğer ki bir alanda sürekli olarak rutubet meydana geliyorsa burada su kaçağı olduğunu fark edebiliyorsunuz.
  • Aynı zamanda bir bölüm sürekli olarak ıslaksa ya da damlama oluyorsa yine aynı sorun meydana gelebiliyor.
  • Söz konusu su faturalarında sürekli bir artış oluyorsa o zaman burada da büyük bir problem söz konusu oluyor.

Su Kaçağı Tamiri

Öncelikle su kaçağında tamir çok kolay bir durumdur. Burada yapılması gereken uzman birinden yardım almaktır. Enjeksiyon yöntemi sayesinde hiçbir şekilde sorun yaşanmayacaktır. Kırma olmadan hemen boru içerisine bir kimyasal sıvı gönderilir. Bu sıvı ise çatlaklara dolar. Bu şekilde borunun tamiri yapılmış olur. Tabi ki de bu sıvı daha sonrasında borudan uzaklaştırılır. Sağlıklı ve güvenli bir hizmet almanız sağlanır. Teknoloji tesisat konusunda oldukça önemlidir. Çünkü kırma olmadan tamir yapmak gerçekten de çok önemli ve özel bir konudur. Ustaların tecrübeleri de bu konuda çok önemli olacaktır.

İlginizi Çekebilir;

Tesisat Sorunlarında Profesyonel Çözüm

Fayans Altında Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Fayans Altı Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağında Kesin Çözüm

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button