0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçağı Tespiti Cihazı

08 Haziran 2022
87 kez görüntülendi
Su Kaçağı Tespiti Cihazı

Su kaçağı tespiti cihazı sayesinde kırmadan kaçak yapan alanın tespit edilmesi mümkün kılınabilir. Kaçağın tespit edilme sürecinde eve ve diğer sağlam borulara minimum zarar verilerek sorun halledilir. Bu alanda dikkate alınması gereken tüm detayları sizin için bir araya getirdik!

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağı tespiti cihazı ısı değiişimi üzerine kurulu bir işleyişe sahiptir. Parkelerin altında bulunan sıcak su ve soğuk su borularının yerlerinden başlayarak bu boruların sızıntı durumlarına kadar detaylı bir inceleme yapabilir.

 • Su kaçağı tespiti cihazı ile hangi noktada kaçak olduğu net şekilde tespit edilir.
 • Su kaçağı tespiti cihazı sayesinde sadece kaçak olan bölgede yapılacak olan tamirat için bir kırma işlemi yapılır.

Tamirat Süresi: Su kaçağı tespiti cihazı sayesinde minimum hasar ile kısa bir sürede tesisat normal işleyişine döndürülür. Kaçağın tespit edilmesi uzman ekiplerin sadece dakikalarını alacaktır.

Kırmadan Kaçak Tespiti Her Boru Türünde Geçerli Midir?

Su kaçağı tespiti cihazı ile her boru türünde meydana gelen çatlakların, kırıkların tespit edilmesi sağlanır.

 • Su kaçağı tespiti cihazı beton borulardan pimaş borulara ve geçmiş senelerde çok yaygın kullanılan ve pas sorunu yapan demir borulara kadar tespit adımını tamamlamaktadır.
 • Su kaçak tespit sürecinde özellikle ısı bazlı kameralı sistemler kullanılır. Bu şekilde her boru türünde %100 başarı ile kaçak olan alan tespit edilir.

Kırmadan Tespit: Su kaçağı tespiti cihazı ile evinizde hasar ya da tamirat unsurları ortaya çıkarılmadan kırılmadan tespit adımının tamamlanması sağlanacaktır. Bu şekilde su kaçaklarının daha büyük bir hasar vermeden ve su faturasında sizi şaşkına çevirecek bir miktar ile karşılaşmanıza gerek kalmadan tamir adımı tamamlanacaktır.

Su Kaçağında Keşif Hizmetleri Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespiti cihazı Kullanan ekipler keşif hizmetleri de vermektedir. Öncelikli olarak ekibi çağırarak ücretsiz biçimde durum analizi isteyebilirsiniz.

 • Keşif adımının hemen sonrasında ne kadar ödeme yapmanız gerektiği belirlenecektir.
 • Su kaçağı tespiti cihazı sayesinde dakikalar içerisinde kaçağın nerede olduğu tespit edilecektir.

Keşif Ücreti: Keşif adımları müşteri dostu birçok firma tarafından ücretsiz şekilde tamamlanır. Kaçak adımının belirlenmesinin yanı sıra tamir süreci de anında başlayacaktır. Sizin sunulan fiyat aralığına onay vermenizin sonrasında uzman ekipler görevlendirilecek hem sizin daireniz hem de komşularınız için sorun olan kaçağın tamirine başlanacaktır.

Kaçak Tamir Adımlarında Bakım Yapılır Mı?

Kaçak tamir sürecinde aynı zamanda eskiyen boruların bakım aşamasının tamamlanması için de fırsat verilir.

 • Kaçak tamir aşamasında bakım da yapılır ve boruların genel durumu analiz edilir.
 • Son senelerde demir borulardaki donma ve damlatma sorunu sebebi ile daha ziyade Pimaş boruların kullanıldığı görülmektedir.

Öncül Hizmet: Sunulan bu hizmet ile borularda ilerleyen aşamalarda büyük zarara sebebiyet verecek olan minör sorunların tespit edilmesi ve bakım yapılması da mümkündür.

Materyal Kalitesi Yüksek Midir?

Çağırmış olduğunuz ekibin teknik cihaz yeterliliğinin yanı sıra materyal kalitesinin yüksek olmasına da ayrıca dikkat edilmelidir.

 • Ekibin tamir adımlarında kullanmış olduğu tüm ürünler birinci kalite olmalıdır.
 • Kullanılan materyallerin marka ve kalite sertifikalarının oldukça detaylı şekilde incelenmesi gerekir.
 • Materyal kalitesinin bu derece yüksek olması sayesinde tamir adımı eksiksiz ve uzun vadeli şekilde tamamlanır.

Garantili Hizmet: İş birliği kurduğunuz ekip tarafından sunulan hizmetin garantili olması da önemlidir. Tamirin hemen akabinde yineleyen sorunlar ekibin sorumluluğunda olmalıdır.

Uzman Ekip Desteği Nerden Alınmalıdır?

Su kaçağı tespiti cihazı kullanan her ekip uzman ve profesyonel değildir. Bu alanda tesisatınızı güvenilir ellere emanet etmek adına uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Alanında tecrübeli olan ekibimiz anında belirttiğiniz adrese ihtiyaç duyulacak teknik teçhizat ile yönlendirilecektir.

 • Uzman ekibimiz en son teknoloji teçhizat donanımına sahiptir.
 • Keşif işlemleri ücretsiz şekilde yapılır ve tamir adımlarımız da garantilidir.

Su kaçağı tespiti cihazı sayesinde şuana kadar yaşadığınız tüm tesisat sorunlarının giderilmesi sağlanacaktır. Tespit adımının sonrasında sunduğumuz tamirat süreci de hızı ile memnun etmektedir.

Ücret Aralığı: Sunulan bu nitelikli sistem özellikleri ile kıyaslandığı zaman ücret aralığının erişilebilir yapısı memnun bırakıyor. Ücret aralığının makul olmasının yanı sıra sunulan ödeme kolaylıkları da göz dolduruyor! Ödeme kolaylıkları iile evin tüm su tesisatının gözden geçirilmesi avantajlı fiyatlar ile mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button