0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçağı Ucuz Tesisatçı

15 Aralık 2019
375 kez görüntülendi
Su Kaçağı Ucuz Tesisatçı

Gelişmiş teknolojik cihazlarımız sayesinde, akustik cihazlarla dinleme yaparak su kaçağının yerini tespit eden firmamız, bilgisayar sistemiyle büyük yapıların alt yapılarına kadar su kaçağı tespiti yapabilmektedir. Maliyet açısından masraflı olmayacak olan bu işlemlerle kısa zamanda su kaçağı tespit edilir, işleme alınır ve su kaçağı probleminin üstesinden gelinir. Su kaçağı ucuz tesisatçı hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişim kurun, su kaçağı probleminin üstesinden gelelim.

Yangın Hidrant Hattı Su Kaçağı Tesisatı

Yangın hinrant hattı, büyük yapılarda özellikle bina ve avm gibi yaşam alanlarında kullanılan yangın sistemlerinin can damarlarından biridir. Uzun süre kullanılmadıkları takdirde, suyun birikerek yaygın olarak damlatmasına neden olabilmektedir. Su kaçağı ucuz tesisatçı hizmetlerimizden biri olan hidrant hattı tesisatı, boruların tamir edilmesini ve kısa zamanda problemin çözülmesini sağlayacaktır.

Yanın hidrant hattı su kaçağı problemi çözülmediği zaman, betonun delinmesine ve daha büyük su patlaklarına neden olabilmektedir. Bu nedenle hidrant su kaçağı probleminiz varsa, sorunu küçümsemeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kalorifer Su Kaçağı Tespiti

Merkezi sistemlerde yaşanan problemlerden biri, peteklerin ya da kazan sistemlerinin su damlatma problemleridir. Bu sorun tespit edilip, onarılmadığında ev ya da iş yerinizin rutubet problemine yol açacak, diğer boru sistemlerini de yıpranarak alt yapının çökmesine neden olabilecektir.

Yaygın kalorifer su kaçağı tespiti için termal kameralar kullanarak, nem ve rutubet yayılma oranına göre arızalı noktayı tespit ederek, kısa zamanda su kaçağının olduğu noktayı tamir ederiz. Profesyonel tesisat ustalarımızla kalorifer, yangın hidrant hattı su kaçağı tespitlerimiz 30 dakika sürecektir.

Su Tesisatı Tadilatı

Sıhhi tesisat alanında hizmet vermekte olan firmamız, su kaçağı, kombi su kaçağı ve lavabo açma gibi işlemler yaparak, evinizin yaşam kalitesini yükseltecektir. Su kaçağı ucuz tesisatçı işlemleri yapan profesyonel ustalarımız, kullandığımız cihazlar ve yöntemlerle bu işlemlerin daha az masrafla yapılmasına olanak tanımaktadır. Uygun fiyata kaliteli tesisat işlemleri için evinizi ya da iş yerinizi yıkıp dökmeden sorunlu olan noktaya anında müdahale ederiz. Kaliteli, güvenilir ve sağlıklı sıhhi tesisat hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button