0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçağını Evinizden Kaçırmak Bizlerle Çok Kolay Olacak

03 Mart 2018
546 kez görüntülendi
Su Kaçağını Evinizden Kaçırmak Bizlerle Çok Kolay Olacak

Evlerde, ofislerde, kurumlarda, alışveriş merkezlerinde sıkça görülen çoğu zaman insanları zor duruma sokan tesisatlarda meydana gelen sıkıntılardan biri olan su kaçağı günümüzde yoğun şekilde gözlemlenmektedir. Ancak artık sizlerin korkulu rüyası olmasını önleyecek en son teknolojiye sahip özel cihazlarımızla ve yöntemlerimizle oluşan bu sıkıntılı durumları kolayca ve hızlı bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Su kaçağını tespit etme yöntemlerimiz ise;

  • Cihazlı su kaçağı tespiti: Bunun sayesinde arızanın direkt olarak kaynağını bulup sorunu çözmeye oradan başlıyoruz. Bu sayede kırıp, dökme gibi gereksiz tadilat işlemleri ortadan kalkmış oluyor. Boruların içerisinin teknolojik cihazla ölçülmesi sonucunda bu sorun ve sıkıntılar ortaya çıkmış oluyor. Tesisatın tamirini yapacak ustamız tarafından ortaya çıkan sorun sıkıntı çözüme kavuşturuluyor.
  • Su kaçağı olduğu düşünülen ya da gözlemlenen yerdeki boruların kameralı cihazlarla görüntülenmesi sayesinde su kaçağını ve su kaçağının kaynağını tespit edip direk oraya yoğunlaşıyoruz. Ayrıca bunlar sayesinde herhangi bir kırma, dökme gibi tadilat işlemi olmadan sorunu uzun vadeli şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Su kaçağının en çok görüldüğü yerlerden biriside banyodur. Hatta çoğu evlerde genellikle üst ya da alt komşunuzun tavanını, duvarlarını, varsa döşemelerini etkileyen banyo su kaçağı da sıkıntılı durumlardan birsidir. Ama artık bu ve bunun gibi durumları sıkıntı etmenize gerek yok çünkü biz ve profesyonel ekibimiz sayesinde bunların üstesinden kolaylıkla, hızlı, kaliteli ve ekonomik bir şekilde geleceksiniz. Siz değerli müşterilerimizin memnun olması için banyolarınızdaki herhangi bir yeri kırıp, dökmeden son teknolojiye sahip ekipmanlarımızla sorunu ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.

Sağlığı tehdit eden en önemli kaçak: Pis su kaçağı

Gerçekten son derece tehlikeli olan ve insan yaşamını zora sokan durumlardan birisidir. Çünkü gün içerisinde pis su kaçağı olan yerde vakit geçirmek ve sürekli olarak o havayı solumak en başta solunum yolu sıkıntılarına ve birçok hastalığa yol açar. Böyle bir durumla karşılaşmamak için özellikle pis su kaçağı sıkıntıları olduğunda bu sorunun çözümünü alanından uzman olan profesyonel ekibimize bırakmanız en doğru seçimlerden birisi olur. Uygun fiyata ekonomik bir hizmet alarak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bizler için ilk öncelikli olarak insan sağlığı ve hemen arkasından da müşterilerimizin memnuniyeti gelir.

Pis su kaçağının olduğu bölgede meydana gelen belirtiler;

  • Pis su kaçağının olduğu yerde bulunan tavan, duvar, döşeme gibi yerlerde oluşan renk değişimi
  • Kaçağın olduğu kısımda kabarmalar, su damlaları
  • Su kaçağının olduğu yerde küflenme, kötü koku, vb. gibi pek çok durum orada pis su kaçağının olduğunun göstergesidir.

İşte böyle belirtilerle karşılaştığınızda yapacağınız şey kendi müdahalenizden önce uzman kişilere haber vermek olmalıdır. Çünkü sizler kendiniz müdahale ettiğiniz takdirde aslında kırılmadan halledilebilecek sorunu belki daha büyük bir sorun haline getirmiş olabileceğiniz gibi tüm tesisatınızın değişmek zorunda kalmasına kadar da bu sorun durumunun büyümesine sebebiyet verebilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için profesyonel bir müdahaleye başvurmanız yeterli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button