0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçağını Kırmadan Tespit Eden Tesisatçı

12 Aralık 2019
719 kez görüntülendi
Su Kaçağını Kırmadan Tespit Eden Tesisatçı

Tesisat alanında Usta olan Damla Su tesisatı, su kaçağının 30 dakika içinde tespit edilmesini ve kısa zamanda onarılmasını sağlayacaktır. Tesisat alanında uzun yılların ve deneyimlerin verdiği tecrübeyle, işimizi yarına bırakmadan 7/24 hizmete açık olarak yapmaktayız. % 100 sızıntısız su kaçağı tadilatı için su kaçağını kırmadan tespit eden tesisatçı hizmetimizden yararlanın.

Termal Kamera Sistemiyle Su Kaçağı Tespiti

Sıhhi tesisat alanında uzmanlaşmış olan firmamız, termal kameralı cihazlarla su sızıntısının yaygın olduğu noktayı bularak, sadece su sızdıran noktaya müdahale edebilme şansı yakalamaktadır. Su kaçağını kırmadan tespit eden tesisatçı ustalarımız, kamera sayesinde büyük bir alanın yıkılmamasını sağlayacak, kısa zamanda sorunlu olan alanı tadilata alacaktır.

Termal kameralar, suyun nem ve rutubet yaptığı alanı hemen tespit edebilmektedir. Bu durum işe yaramadığında boru girişlerinden kamera sokularak, yine arıza küçük bir alanın açılmasıyla tespit edilecektir. Kırmadan ve dökmeden yapılan tesisat çalışmamız, evinizin ya da iş yerinizin kirlenmesine olanak vermez.

Akustik Cihazlarla Su Sızıntısı Tespiti

Yüksek teknolojinin imkanlarından yararlanan ustalarımız, profesyonel bir çaba sarf ederek, su sızıntısının yoğun olduğu noktaları mikrofon ve kulaklık aracılığıyla tespit edecektir. Yıkma ve kırma işlemi olmadan yaklaşık 30 dakikada tespit edilebilen su kaçağı problemi, suyun akış yönüne ve zarar verdiği noktaya kadar analiz edilerek müdahale edilebilecektir.

Kaliteli ve hızlı tesisat hizmetimiz için firmamızın yüksek teknolojili cihazlarla çalışacağından, evinize ya da iş yerinize zarar vermeden tesisat probleminin üstesinden geleceğinden emin olabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ve teknolojinin sağladığı imkanlarla sızdırmasız su kaçağı tadilatı için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

% 100 Sızdırmasız Su Kaçağı Tesisatı

Su tesisatı ve sıhhi tesisat alanında uzmanlaşmış olan firmamız, yapılacak olan su kaçağı onarımlarında % 100 sızdırmaz garantisi vermektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunmak için su kaçağını kırmadan tespit eden tesisatçı ustalarımız, tadilat sırasında etrafı kirletmeden, size ek masraflar çıkartmadan uygun fiyata kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti yapacaktır. Su kaçağı tespiti ve onarımı için firmamızla iletişime geçerek siz de kısa zamanda problemin üstesinden gelebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button