0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçaklarındaki Kurtarıcınız; Damla Su

06 Mart 2018
906 kez görüntülendi
Su Kaçaklarındaki Kurtarıcınız; Damla Su

Banyo su kaçağı, binadaki su kaçakları ya da mutfaktaki kaçak ve sızıntılar sizi hiç de uğraşmak istemediğiniz problemlerin içine atabilir. Uzun süren tadilat işleri, boş yere kırılabilen fayanslar, ortaya çıkan masraflar ve kirlilik oldukça sıkıcıdır. Pek çok kişi bazen sırf bu durumlarla uğraşmak zorunda kalmasın diye sorunu görmezden gelip daha büyük problemlere yol açılmasını engelleyemeyebilir. Aslında su kaçakları ile ilgili sorunların büyük bir kısmı artık yaşanmamaktadır. Tabiki bu alanda iyi eğitilmiş kişiler ve son teknolojiye uygun cihazlarla mümkün olmaktadır. Profesyonellik ve kurumsallaşmaya verilen önem sorunun çözümünü oldukça kolaylaştırmaktadır.

Kameralı Cihazlar ile Kaçak Tespitinde Büyük Gelişme!

Pahalı ve modern cihazların su kaçaklarını tespit etmesi artık çok kolay bir hale gelmiştir. Kameralı sistemi sayesinde boruların içine sokulabilen cihaz su kaçağını net bir şekilde görmekte ve tespit kesin olarak yapılabilmektedir. Bu sistemde en önemli özellik yer tespiti için kırıp dökmeye gerek olmamasıdır. Ayrıca yanlış yer tespiti nedeniyle yapılan kırmalar olmamaktadır. Boş yere yapılan kırma işlemleri nedeniyle bazen kişiler çok daha fazla para ödemek zorunda kalmaktadırlar. Üstüne fayans ve duvarların yıpratılması sorunu da ortaya çıkmaktadır.

Dinleme cihazları ve cihazların termal özelliklerinin olması da tadilat işlemlerimizde bize çok büyük kolaylık yaratmaktadır. Binalarınızın su kaçakları yüzünden zamanla yıpranıp eskimesi ne yazık ki yüksek ihtimaldir. Oluşan kötü görüntüler ve kokular da olumsuz sonuçlar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda rutubet ve nemin sağlık sorunlarına yol açtığı da bilinen bir gerçektir. Bu nedenle en kısa sürede ve kesin biçimde su kaçağı derdinden kurtulmak istiyorsanız Damla Su Tesisat olarak size garantili bir hizmet sunuyoruz.

İşini Bilen Profesyonel Bir Firmayız

Su kaçaklarıyla ilgili hizmet veren birçok kişi ve firma vardır. Ancak firma seçimi konunun en rahat ve iyi bir biçimde çözülmesi adına çok önemlidir. Teknolojiyi kullanan, günümüzün sağladığı kolaylıklardan faydalanan ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen şirketler diğerlerinden daha profesyonel bir tutum izlemektedirler. Ayrıca sadece teknolojik olarak üst düzey cihazları kullanmanın da yeterli olduğunu düşünmüyoruz. Bu cihazları en yararlı ve iyi bir şekilde kullanabilecek elemanların da varlığı büyük önem taşımaktadır. Damla Su Tesisat olarak size hem tam donanımlı ekipmanlarla hizmet vermeyi hem de bunu müşteri memnuniyetine odaklı, bilgili ve tecrübeli çalışanlarla yapmayı vadediyoruz.

Su Kaçağı Belirtilerine Dikkat!

Su kaçakları birçok nedenden kaynaklı olabilir; en sık görülenleri eskimiş borular, tadilatta yapılan hatalar, çatlamalar, delinmeler, yüksek basınç vb. Aşağıdaki belirtiler su kaçağı olduğuna dair yüksek ihtimale işaret ederler; bunlar pis su kaçağı göstergesi olabildiği gibi temiz su kaçağı belirtileri de olabilirler:

  • Fayanslar ve duvarlarda meydana gelen yıpranmalar ( Dökülmeler, kabarmalar vb.)
  • Duvarlar ve fayanslardaki sararmalar
  • Banyo tavanında görülen su toplanmaları, büyük geniş su halkaları, bu birikintilerin ilerlemesi ve ıslaklıklar
  • Normal düzeyde sayılamayacak yüksek faturalar
  • Nem ve rutubet kokusunun eve sinmesi
  • Su sayacınızın vanalar kapalı olmasına rağmen dönmesi

Su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız profesyonel bir hizmeti son derece uygun fiyatlarla almak için Damla Su Tesisat ’tan randevu oluşturabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button