0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

25 Kasım 2017
5 kez görüntülendi
Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı durumu oldukça can sıkıcı bir sorundur. Genellikle tesisatı eski olan evlerde ortaya çıkan bu problem, gelişen teknoloji sayesinde kolay bir biçimde ortaya çıkarılmaktadır. Sultangazi Su Kaçağı Tespiti – 79 TL bu yönü ile öncü firmalar arasında sayılmaktadır. Çünkü şirket kurumsal bir yapıda olup, aynı zamanda teknolojinin nimetlerinden de faydalanmaktadır. Bu yönü ile müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunan firma, su kaçağı tespiti konusunda özel olarak eğitim verdiği personelleri ile arızanın olduğu yeri rahat bir biçimde bulmaktadır.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağının tespiti yönteminde değişik yollar izlenmektedir. Bunlardan birisi dinleme yöntemidir. Akustik sese duyarlı olan bir cihaz, işinde uzman olan bir personel tarafından kullanılmaktadır. Bu personel, cihazın sahip olduğu uzantısı konumundaki kulaklığı takmaktadır. Bir eli ile de cihazın ekranını tutarak, ekrandaki veri akışını kontrol etmektedir. Diğer eliyle de yine cihaza bağlı olan ve doktor steteskopuna benzeyen dinleme cihazını zeminlerin ve duvarların üzerinde gezdirmektedir. Adeta bir hastayı muayene ederek, onu dinleyen doktor gibi çalışan görevli personel, sesin değiştiği yeri kulakları ile duymakta ve orada arızanın olduğunu anlamaktadır. İşi şansa bırakmayan bu sistemde, cihazın ekranı da bir uyarı sinyali yollayarak, nerede su kaçağının olduğunu ortaya çıkarmaktadır. Genellikle kirli su gideri olan borulardaki arızayı tespit etmek için de pis su kamerası adı verilen bir sistem kullanılmaktadır. Bu sistem dahilinde borunun içerisine küçük bir kamera yollanmaktadır. Kamera içeriden aldığı görüntüleri, dışarıda bulunan ekrana aktarmaktadır. Bu da sorunun tespiti açısından çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Sultangazi Su Kaçağı Tespiti – 79 TL ile tercih edilen bir diğer yöntem ise termal kamera ile yapılan tespit işlemidir. Termal kamera, duvarların arkasındaki boruları göstermektedir. Bunu da sahip olduğu ekrana yansıtmaktadır. Bundan dolayı da problemin olduğu yer hemen tespit edilmektedir.

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti, böylelikle sorunsuz bir şekilde tamamlanmış olmaktadır. Daha sonra ise arıza olan bölgeye müdahale edilmekte ve sorunun büyüklüğüne göre farklı yöntemler takip edilerek, arıza giderilmiş olmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

Petek Temizliği Sultangazi, Petek Temizliği Tasarruf Sağlar mı?

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Bostancı Tıkanıklık Açma

Cihaz İle Su Kaçağı Tespit No

Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button