0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tıkalı Klozet Açma

22 Mart 2018
2 kez görüntülendi
Tıkalı Klozet Açma

Hayatlarımızda sıklıkla karşılaştığımız, can sıkıcı durumlardan biridir tıkanıklıklar. Bu durumla karşılaşılmasına neden olacak birçok sebep bulunabilmek ile birlikte doğru kullanım ve düzenli bakım ile sorunun üstesinden gelinebilir. Tıkalı klozet açma için evde uygulayabileceğiniz birkaç yöntem bulunmak ile birlikte yetersiz kaldığınızı düşündüğünüzde usta bir tesisatçı firmasından alacağınız yardım ile kısa sürede çözüme ulaşırsınız.

Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Klozet tıkanıklığı yaşanmasına birçok olay sebep olabilmektedir. Tuvalete cepten çıkarak düşen çakmak, kalem gibi nesneler bu duruma en çok neden olan sebeplerdir. Bu durumun yaşanmaması için dikkatli olmak ile birlikte tamamen önüne geçilmesi mümkün değildir.

Ayrıca tuvalet kâğıtları da tıkanıklığa neden olabilmektedirler. Tuvalet kâğıtları bazen içerideki yapıya takılarak es bölgesinden geçemezler. Bu şekilde orada toplanma olup suyun rahatça akmasını engelleyen bir yapı oluşabilir. Bu durum ile birlikte tıkanma yaşanması mümkün hale gelir.

Sifonu ilk çektiğinizde pislik gitmiyorsa ve işlemi tekrarladığınızda su birikmeye başlıyorsa sifonunuz kesin olarak tıkanmış demektir. Tıkalı klozet açma yöntemi olarak kullanabileceğiniz belirli yöntemler ile bu sorunun üstesinden gelmeniz mümkündür. Bu işlemler tamamen evdeki malzemeleriniz ile yapabileceğiniz pratik işlemler olup kesin çözüm sunmamaktadırlar. Bu özellikleri nedeniyle yetersiz kaldıklarını düşündüğünüzde profesyonel hizmet veren tesisat firmasından alacağınız hizmet son derece önemlidir.

  • Beyaz sirke ve tuz yöntemi ile bu durumun rahatça üstesinden gelinmesi mümkündür. Beyaz sirke mutfaklarda kullanılan oldukça yararlı bir üründür. İçerdiği özellikler sayesinde tuz ile birleştiğinde tıkanıklık için gerekli olan eritme işlemini başlatacaktır.
  • Askı yöntemi ile de bir çamaşır askısının uç kısımlarını kullanacak şekilde kıvırarak tıkanıklığı gidermeyi deneyebilirsiniz.
  • Bir diğer yöntem olarak elinize poşet geçirip tıkanıklığı yaratan bir cisim varsa bu cismi çekebilirsiniz.

Bu yöntemleri deneyip sorunu çözemiyorsanız da alacağınız profesyonel yardım ile Tıkalı klozet açma sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Klozet Tıkanıklığı Açan Firmalar

Günümüzde tesisat işlemleri de gelişen teknolojiden etkilenmiştir. Önceleri basit tesisat sorunları birçok uğraşa yol açıyor, içeriden kaynaklanan bir sorunun çözümü için mekânda kırıp dökme işlemleri ile beraber ortaya masraflı ve yorucu bir işlem çıkıyordu. Yaşanmakta olan teknolojik gelişmeler sayesinde ortaya çıkan aletler ile bu işlemler çok daha pratik bir şekilde yapılabilmektedir.

Bu işlemlerin daha rahat yapılması için ortaya çıkan kameralı tıkalı klozet açma makineleri ile pratik çözümler sunulmaktadır. Kameralı sistem ile sorunun önce neden kaynaklandığı, nereleri etkilediği gibi özellikleri incelenip uygun bir işlem düşünülür. Ardından makinenin ucuna takılan farklı büyüklük ve şekillerdeki aparatlar ile soruna neden olan parçalar bölgeden uzaklaştırılarak sorun çözülür.

Bu yöntemleri kullanan Damla Su Tesisat ile tıkalı klozetleriniz sizin için sorun olmaktan çıkacaktır. Alanının en bilgili ve deneyimli tesisatçıları ile sorununuz en kısada çözülerek hayatınıza devam etmeniz sağlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

Tıkalı Klozet Firması

Kırmadan Klozet Açılır Mı?

Tıkanıklık Açma; Klozet

Klozet Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Klozet Tıkanıklığı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button