0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

25 Kasım 2017
7 kez görüntülendi
Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Şehirleşmenin artması ile beraber su kaçağı problemlerinde de gözle görülür bir çoğalma söz konusudur. Tesisatlarda kullanılan malzemenin kalitesiz olmasından dolayı ortaya çıkan bu can sıkıcı sorunun tespiti, eski dönemlerde oldukça zor bir şekilde yapılmaktaydı. Ancak teknolojideki gelişmeler bu sektörü de olumlu bir biçimde etkiledi ve son sistem cihazlar ile su kaçağının olduğu yeri tespit edebilmek son derece kolay bir işlem haline geldi. Ümraniye Su Kaçağı Tespiti – 79 TL ile duvarlar, zeminler ya da fayanslar tahribata uğramadan, su kaçağının olduğu yer ortaya çıkarılmaktadır. Bunun için kullanılan birden fazla yöntem söz konusudur.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağının tespit edilmesi için farklı aletler kullanılmaktadır. Bunlardan birisi kameralı sistemdir. Bu sisteme göre ucunda kameranın olduğu dayanaklı borular, su tesisatının içerisine sokulmaktadır. Boruların ucunda yer alan kameralar, su tesisatının içerisinden tam bir görüntü sağlamaktadır. Bu görüntü eşliğinde borunun neresinde arıza olduğu kolay bir şekilde görülebilmektedir. Çünkü kamera sayesinde, dışarıdaki ekrana tesisatın içerisinden görüntü akışı sağlanmaktadır. Uzman personel bu görüntüleri izleyerek, arızanın olduğu yeri bulabilmektedir. Ümraniye Su Kaçağı Tespiti – 79 TL bir diğer yöntem olarak da dinleme esasına dayalı bir aleti kullanmaktadır. Akustik ses algılama özelliğine sahip olan bu alet, sıfır hata ile sorunun olduğu yeri tespit edebilmektedir. Bu aletin kullanımı sırasında, görevli bir personel kulaklıkla dinleme yapmaktadır. Bir taraftan da elinde tuttuğu cihazın ekranına bakmaktadır. Su kaçağının olduğu yerde akustik bozulmakta ve cihaz hem kulaklık hem de ekran ile görevli personeli uyarmaktadır. Böylelikle arızanın olduğu bölge şansa bırakılmadan bulunmaktadır.

Gelişen teknoloji ile beraber Ümraniye Su Kaçağı Tespiti işlemi, son derece kısa bir zaman içerisinde yapılmaktadır. Bu da müşteriler için büyük bir kolaylık anlamına gelmektedir. Arızanın olduğu yer tam olarak bulunduktan sonra, oraya yapılacak müdahaleye sıra gelmektedir. Bu müdahale ile ufak bir bölüm kırılacaktır. Eskiden olduğu gibi tüm duvarlara zarar verilmeyecektir. Arıza giderildikten sonra da kırılan yer yeniden yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

Petek Temizliği Ümraniye, Petek Temizliği Üsküdar

Kanal Görüntüleme

Cihazla Kanal Görüntüleme

Çerkezköy Petek Temizliği, Ümraniye Petek Temizliği

Tıkanıklık Açma Ümraniye

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button