0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Üsküdar Tıkanıklık Açma

03 Ocak 2019
768 kez görüntülendi
Üsküdar Tıkanıklık Açma

Yapıların inşa aşamasının adımların biri de tesisattır. Su, elektrik, doğalgaz tesisatlarının kurulum aşamasında uygun boru çapları tercih edilerek kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. Tesisat ekibinin alanında uzman olması, sonrasında yaşanacak problemleri engellemektedir. Fakat tesisat hattı imal edilirken kalitesiz malzemelerin kullanılması, kusursuz bir işçilik gösterilmemesi tesisatta çeşitli problemlere sebep olabilmektedir. Neredeyse her evde yaşanan sorunlardan biri tıkanıklıktır. Su tesisatında yaşanan tıkanıklık problemini uygun çözümlerle kısa sürede çözebilmek mümkündür.

Tesisatta Meydana Gelen Tıkanıklığın Sebebi

Tesisat hattında meydana gele tıkanıklığın ilk sebebi kullanılan borulardır. Giderde tercih edilen boru çaplarının olması gerekenden küçük tercih edilmesi, en ufak atıkta bile tıkanıklık oluşmasına sebep olabilmektedir. Ayrıca mutfak giderine dökülen yemek artıkları, donmuş yağ gibi maddeler gideri tıkayarak suyun doğal akışına engel olmaktadır. Tuvalet giderinde atılan peçete, katı atıklar da yine tıkanıklığa sebep olarak suyun şebeke suyu ile karışmasını engelleyerek birikmesine sebep olmaktadır. Üsküdar tıkanıklık açma ekibi, yılların verdiği tecrübe ile başarılı bir işçilik gerçekleştirerek problemi kısa sürede çözmektedir.

Tıkanıklık Açma Yöntemleri

Tıkanıklık açma yöntemlerinin en bilineni kimyasal maddedir. Günümüzde birçok insanın kullandığı lavabo açıcısı ile benzer bir yapı gösteren kimyasal madde, oldukça etkilidir ve kısa süre içerisinde tıkanıklığın giderilmesini sağlamaktadır. Fakat boruların aşınmasını engellemek için doğru ölçüde kimyasal kullanılmalıdır. Bunun için Üsküdar tıkanıklık açma ekibi ile iletişime geçilmeli ve iş, uzman ellere bırakılmalıdır. Kimyasal maddenin fazla kullanımı, boru yapısına zarar verebilmektedir.

Gider borusunda oluşan tıkanıklığı çözmenin bir yolu da son teknoloji ile üretilmiş cihazların kullanımıdır. Robotik cihazlar, bulundurdukları kamera ile dakikalar içerisinde tıkanıklığın meydana geldiği yeri tespit edebilmektedir. Üsküdar tıkanıklık açma ekibi, edindiği tecrübeler sayesinde cihazları profesyonel şekilde kullanarak tıkanıklık tespiti yapabilmektedir. Bu işlem sonrasında sadece o alanda bir onarım gerçekleştirilerek sorun giderilmektedir. Bu işlem sayesinde eskisi gibi kırım yapılmadan problem çözülmektedir. Bu sayede daha düşük maliyet ile kısa sürede işlem tamamlanmaktadır. Ayrıca profesyonel tesisat ekibinin kullandığı kaliteli malzemeler sayesinde, uzun yıllar tıkanıklık problemi yaşanmamakta, tesisat sorunsuz olarak işlemektedir.

İlginizi Çekebilir;

Taraklı Su Kaçağı Bulma– Tespit, Tamir

Söğütlü Su Kaçağı Tamiri

Üsküdar Petek Temizliği, Şile Petek Temizliği

Üsküdar Acıbadem Mah. Su Kaçağı Bulma

Üsküdar Tıkanıklık açma Ve Gider Borusu Yenileme

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button