0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Üst Kattan Su Akıyor Nereye Şikayet Edilir

20 Nisan 2022
35 kez görüntülendi
Üst Kattan Su Akıyor Nereye Şikayet Edilir

Üst kattan su akıyor nereye şikayet edilir; öncelikli olarak komşunun bu konuda bizzat uyarılması gerekir. Üst kattan gelen sızıntının giderilmemesi durumunda ayrıca resmi makamlara şikayet etme hakkınız saklı bulunmaktadır.

Mahkemeye Başvurmak Mümkün Mü?

Üst kattan su akıyor nereye şikayet edilir; sorunun bizzat belirtmenize rağmen çözümlenmemesi durumunda mahkemeye başvurabilirsiniz. Durumun sizden kaynaklı olmadığı için çözüm de getirememeniz sebebi ile büyük bir mağduriyet doğar.

 • Üst kattan su akıyor nereye şikayet edilir; komşunuza bu konuya dair mağduriyetinizi bildirmenize rağmen hala bir adım atılmıyorsa mahkemeye başvuru hakkınız vardır.
 • Hem malınıza zarar verme hem de sizin sağlığınızı tehlikeye atma sebebi ile şikayetçi olma fırsatınız bulunuyor.

Mahkeme Ücretleri: Üst kattan su akıyor nereye şikayet edilir; sorunun yüksek bir mahkeme ücretine mal olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Oldukça makul ücretler karşılığında dava açma adımlarının tamamlanması sağlanır.

Site Yönetimine Bildirin!

Üst kattan su akıyor nereye şikayet edilir; mahkemeye başvurmak istemeyen kişilerin site yönetimine başvurma hakkı da vardır.

 • Üst kattan su akıyor nereye şikayet edilir; akıntının üst komşu tarafından kabul edilmemesi ya da giderilmemesi durumunda site yönetimi ile irtibat kurabilirsiniz.
 • Daireler arası ilişkiler kapsamında site yönetimi de bir misyon üstlenmektedir.

Ev Sahibi ile İletişim: Üst kattan su akıyor nereye şikayet edilir; site yönetimi üzerinden ev sahibine ulaşmak ve şikayetleri bildirmek mümkündür. Bu durumda sonuç almak için kiracılardan ziyade ev sahibini muhatap almak gerekir. Komşunuz kiracı ise ev sahibinin iletişim numaralarını talep etmeniz mantıklı olacaktır.

Sağlığınız Tehlikeye Düşer Mi?

Üst kattan su akıyor nereye şikayet edilir; sızan suyun niteliğine göre sağlığa olan etkisi de değişim arz edecektir.

 • Üst kattan su akıyor nereye şikayet edilir; şikayete sebebiyet veren durum eğer bir lağım suyu ya da atık su kaynağı ise sağlığınız risk altında demektir.
 • Özellikle evde çocuk ya da kronik rahatsızlığı bulunan kişiler bulunuyorsa mikrop kaynağı olan bu akıntının kısa sürede çözüme kavuşturulması gerekir.

Sağlığın Tehdit Edilmesi: Üst kattan su akıyor nereye şikayet edilir; sorunun sadece maddi değil sağlık boyutunun bulunduğu da bu şekilde daha net anlaşılıyor. Kişilerin lavabolarının ya da gider sularının evinize sızması birçok bulaşıcı hastalığın hanenize gelmesine neden olur.

Sızıntı Nasıl Tespit Edilir?

Üst kattan su akıyor nereye şikayet edilir konu başlığında sonuç almanızın sonrasında onarım adımları başlayacaktır.

 • Artık kırma süreci olmadan kullanılan teknik cihazlar ile su sızdıran alanın neresi olduğu hakkında tespit daha kolay tamamlanır.
 • Komşunuz mağdur edilmeden ve sizin evinize de daha fazla zarar verilmeden su sızıntısının kaynağı araştırılır. Nokta atışı biçimde termal kameralar ile tespit yapılır.
 • Boru değişim adımları garantili yedek parçalar ile gerçekleştirilir. Sızıntının yinelememesi adına tüm önlemler alınmıştır.

Teknolojik Aksamların Kullanımı: Üst kattan su akıyor nereye şikayet edilir sorununa neden olan en temel unsur ev sahiplerinin kırma sureti ile tamirden kaçınmasıdır. Bu nedenle teknolojik gelişmeleri takip eden ekipler ile tıkanıklıkların, sızıntıların tespit ve tamir edilmesi daha kolay bir hal alır.

Garantili Hizmet Nedir?

Sızıntının tespit edilmesi ve tamirin sonrasında aynı sorun yeniden ortaya çıkarsa anında firma ile iletişim kurmalısınız.

 • Garantili hizmet kapsamında herhangi bir ücret ödemeden durumun düzeltilmesi için ekip gönderilecektir.
 • Aynı garantili sistem yedek parçalarda da mevcuttur. Bu yedek parçalardan kaynaklanan sorunlarda da firmaların mesuliyet aldığını onaması gerekir.

Profesyonel Ekip: Hizmet sunan ekibin seçilmesinde profesyonel isimler ile iş birliği kurulması ve garantili hizmet sunulması esas kıstaslarınız olmalıdır. Müşteri memnuniyeti de ayrıca yorumlar üzerinden incelenmelidir. Yorumların ve gelen şikayetlerin ekip iş becerisi ve fiyat analizi bağlamında gözden geçirilmesi lazımdır.

Keşif Faaliyetleri Ücretli Midir?

Keşif faaliyetleri firmamız tarafından ücretsiz şekilde tamamlanır.

 • Keşif için adresinize sevk edilen ekibimiz anında yola çıkacaktır. Ekip sevk adımının hızlı olmasına ayrıca özen göstermekteyiz.
 • Ekibimiz sorunun neden kaynaklandığı ve nasıl çözüme kavuşturulacağına dair size bilgilendirme sunar.
 • Keşif aşamasında fiyat aralığını beğenmemeniz durumunda ücret ödemeden ekibimiz ayrılacaktır.

Müşteri Dostu: Firmamızın tüm hizmet politikası müşteri dostu bir tutum üzerine şekillendirilmiştir. Müşteri yorumları, istekleri ve şikayetleri en temel önceliğimizdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button