0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yalova Petek Temizliği, Yenibosna Petek Temizliği

02 Aralık 2018
73 kez görüntülendi
Yalova Petek Temizliği, Yenibosna Petek Temizliği

Yalova petek temizleme konusunda uzman ekipler makine ile temizlik işlemi yapıyor. Kombilerin ve peteklerin belirli aralıklarla temizlenmesi gerekiyor. Aksi halde uzun süreli kullanımda maddi hasar yaratmaları söz konusu olabiliyor. Günümüzde peteklerin 2 yılda, kombilerin ise 1 yılda bir kere temizlenmesi önemlidir. Yalova kombi bakımı hizmeti sayesinde makine ile temizlik işlemleri kısa süreli ve uygun fiyatlı olarak sunuluyor.

Petek Temizliğinde Makine Etkisi

Makine ile temizlik sağlamak hem tüm kirlerin yok olmasını sağlıyor hem de evin kirlenmesinin önüne geçiyor. O nedenle makine ile kısa sürede tam temizlik sağlanabiliyor. Yalova kombi servisi çağrıldığında makineli temizlik hizmeti istenmelidir. Makine ilk olarak tesisata bağlanmalıdır. Tesisata bağlama işi kombi altından ya da havlupan üzerinden yapıldığında tüm tesisatı dolaşması çok daha kolay oluyor. Bunun yanında tesisata bir solüsyon gönderiliyor. Bu solüsyon baz etkili olmalıdır. Çünkü asit peteklere zarar verebilir. Söküm olmaması demek garanti kapsamının devam edebilmesi anlamına geliyor. Eğer ki söküm yapılırsa garanti kapsamı bozuluyor. Makine ile temizleme işlemi bu nedenle daha sık tercih ediliyor.

Petek Temizliğinin Artıları

Pek çok kişi kombi ve petek tamirinden anlamıyor. Yalova kombi tamir işlemi için uzman bir ekipten hizmet aldığınız zaman ilk olarak sorunun ne olduğu anlaşılıyor. Sonra da tamiri yapılıyor. Temizlik işlemlerinin artıları ise aşağıda yer alıyor.

  • Peteklerin kullanım ömürleri çok daha uzun olur.
  • Peteklerin her biri eşit düzeyde ısınır ve bu da ev ısısını sabit tutar.
  • Doğalgaz faturasında %50’ye kadar tasarruf edebilme şansınız olur.
  • Aynı zamanda kombinizin tıkanma ya da bozulma riski de bir hayli azalır.

Petek ve Kombi Temizliği Neden Önemlidir?

Petek ve kombi temizliğinin size büyük getirileri oluyor. Özellikle peteklerin belirli bir hizmet ömrü var. Bu ömür bittikten sonra yeni petek tesisatı kurmak ise büyük paralar gerektiriyor. O nedenle Yalova petek bayileri ile görüşerek belirli zamanlarda gerek kombinizin gerek ise peteğinizin bakımını yaptırmalısınız. Bu bakımlar daha sonra daha yüksek tutarlar ödemenize engel olurken, peteklerinizi daha uzun süre kullanmanıza yardım ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?