0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Arifiye Cihazla Su Kaçağı Tespiti

28 Mart 2019
1 kez görüntülendi
Arifiye Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Damla Su Tesisat şirketimiz Arifiye bölgesindeki su kaçakları için hizmet vermektedir. Yenilikçi yöntemleri benimseyen ve kurumsallaşmaya önem veren firmamız modern cihazlar ile su kaçağı sorunlarını tamamen çözer. Su kaçakları ortaya çıktığında mutlaka hızlı biçimde müdahale edilmeli, problem ertelenmemelidir. Binaya ve duvarlarınıza büyük zarar veren su kaçakları kolayca yok edilebilir. Arifiye cihazla su kaçağı tespiti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Su Kaçağını Tam Olarak Tespit Ediyoruz!

Su kaçağı probleminde fayans kırmadan etkili çözümler sunmaktayız. Şirketimiz kurumsallaşan ve profesyonel biçimde en yeni teknoloji ile hizmet veren bir firmadır. Bu nedenle müşterilerimiz uygun fiyatlı ve kolay biçimde bu sorundan kurtuldukları için oldukça memnun kalmaktadırlar.

Eski yöntemlerle yapılan tespit ve tamir çalışmaları ise fayansların kırılmasına ve bozulmasına yol açmaktaydı. Ekstradan çıkan kir ve masraflar da buna eklendiğinde su kaçağı problemi birçok insan için can sıkıcı sonuçlara yol açıyordu. Damla Su Tesisat olarak bu duruma son veriyoruz. Su kaçak tespiti tahminlere göre değil net biçimde yeri bulunarak yapılıyor!

Su kaçağını tespit etmek için dinleme dedektörü, akustik ve termal kameralı cihazlar kullanılmaktadır. Işıklı kamera boruların içine gönderilerek su kaçağının yeri kesin olarak tespit edilmektedir. Bunun için de kırmadan küçük bir delik açılmaktadır. İşlem güvenilir ve hızlıdır.

Su Kaçağından Tamamen Kurtulun!

Su kaçağı sorunu meydana geldiğinde tavanda su birikintileri, fayanslarda ve duvarlarda sararmalar, kabarmalar, rutubet-nem, koku gibi durumlar oluşmaktadır. Su kaçağı pis su kaçağı ve temiz su kaçağı olarak ortaya çıkabilir.

Pis su kaçakları kadar temiz su kaçakları da dikkate alınmalıdır. Bu tip sızıntılar binayı da içten içe çürütmektedir. Pis su kaçakları genelde sifon-lavabo-klozet ve küvet bağlantılarında meydana gelmektedir.

Su kaçağını hiçbir yeri kırmadan, fayanslara zarar vermeden hallediyoruz. Mümkün olan en kısa zamanda en iyi yöntem kullanılarak sorun giderilmektedir. Pis su veya temiz su kaçağının nerede olduğuna bağlı olarak tercih ettiğimiz yöntem farklılaşmaktadır.

Deneyimli ve profesyonel ekibimiz nerede hangi yöntemi kullanacağına karar verir. Kısa süre içerisinde su kaçağı probleminiz ortadan kaldırılmaktadır. Arifiye cihazla su kaçağı tespiti için çağrı merkezimizle 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Arifiye Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Bulma Arifiye-Tespit, Tamir

Arifiye Su Kaçağı-Tespit, Tamir

Sakarya Arifiye Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Kocaeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button