0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Arifiye Su Kaçağı-Tespit, Tamir

27 Mart 2019
1 kez görüntülendi
Arifiye Su Kaçağı-Tespit, Tamir

Damla Su Tesisat olarak Arifiye bölgesine su kaçağı tespit ve tamir hizmeti sunuyoruz. Su kaçakları uzun yıllar boyunca sıkıcı, bunaltıcı ve uğraştırıcı sorunlar olmuşlardır. Yeni teknolojik cihazların kullanılmaya başlanmasıyla su kaçakları çok daha hızlı ve az masraflı olarak tespit edilip, onarılmaktadır. Su kaçaklarına mutlaka zamanında müdahale edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde evinize ve binanıza özellikle uzun vadede zarar verecek, içten çürüme gerçekleşecektir. Arifiye su kaçağı tespit ve tamir için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Su Kaçağına Lokal Tespit!

Su kaçağı eski yöntemler kullanılırken tahmini olarak bulunmaya çalışılırdı. Gereksiz fayans kırmalar, ek masraflar, yanlış ve etkili çözümler sorunu büyütebilmekteydi. Firmamız su kaçağı tespiti için hızlı ve net sonuca ulaştıran yöntemler kullanmaktadır.

Firmamız gelişmiş akustik ve termal su kaçağı tespit cihazları ile çalışmaktadır. Bu cihazlar sayesinde fayansların vb. kırılmasına gerek yoktur. Ufak delik açıp, boruların içine içi ışıklı kamera sokulur. Su kaçağının yeri tereddüde yer kalmadan net olarak tespit edilir.

Kameralı cihaz yöntemi kesin sonuca ulaştırdığı gibi ses dinleme dedektörleri de çoğu kez kaçağın bulunmasında etkili olmaktadır. Su kaçağı tespiti yapılarak sorunun hangi bölgede olduğu anlaşılır.

Profesyonel Ekipten Garantili Su Kaçağı Hizmeti!

Firma olarak, bünyemizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak için alanında eğitimli profesyonel bir kadro çalıştırmaktayız. Yalnızca en iyi ve teknolojik cihazlar kullanmayı yeterli bulmuyor; bunları en iyi biçimde kullanabilecek çalışanlar ile iş yapmaya özen gösteriyoruz.

Ekibimiz adresinize geldiğinizde ilk işlem su kaçağı tespitini gerçekleştirmektedir. Su kaçağı pis su kaçağı veya temiz su kaçağı olabilir. İkisi için ayrı tamir yöntemleri kullanılmaktadır.

Binada kullanılan borular eskiyse işlemler biraz daha zorlu olacaktır. Özellikle plastik olmayan boruların tamiri daha uğraştırıcıdır. Bununla beraber pis su kaçakları genelde PVC borularda gerçekleşmektedir. Bazı durumlarda profesyonel bir çalışmayla, hiçbir yere zarar vermeden borular kesilebilir ya da değiştirilebilir. Fayanslar kırılmadan dikkatlice kaldırılabilir.

Ekibimiz, su kaçağının yerine ve cinsine göre en doğru tamir yöntemini kullanacaktır. Siz de Arifiye su kaçağı firması arıyorsanız çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

İzmit Gider Tıkanıklık Aç

Arifiye Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Arifiye Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Bulma Arifiye-Tespit, Tamir

Sakarya Arifiye Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button