0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Avcılar Tıkanıklık Açma

25 Nisan 2021
286 kez görüntülendi
Avcılar Tıkanıklık Açma

Binalarda bulunan atık su tesisatları kullanımdan kaynaklı ya da bina ana giderinde meydana gelen problemlerden dolayı tıkanmaktadır. Yaşanan tıkanıklıktan dolayı kullanım suyu geri teperek problem yaşanmasına neden olur.

Avcılar tıkanıklık açma hizmetleri tıkanmış giderlerin su kamerası ile kontrolünü sağlayarak tespit etmektedir. Nedenin belli olmasının ardından robot cihaz ile farklı aparatlar kullanılarak yaklaşık 30 dakika gibi kısa süre içerisinde kırmadan tıkanıklığın açılması sağlanır.

Tıkanıklığın Nedenleri

Tıkanıklığa neden olan etkenlerin başında suda erimeyen tuvalet kağıtları ya da çocuk bezleri gelmektedir. Mutfakta yaşanan tıkanmalarda ki en önemli nedenlerden birisi yemek artığı, atık yağı ya da çay posasının lavabo giderine dökülmesidir.

Borular kırılmadan ya da tadilat yapılmasına gerek kalmadan son teknoloji cihazlar ile tıkalı borular içerisinde bulunan pislikler özel robot cihazlar ile çıkarılır. Her türlü teknolojik ekipman ile sektörün öncü kurumları arasında bulunan tesisat firmasında yenilikçi hizmet anlayışı öne çıkmaktadır.

Modern Çözümler

Özellikle tuvaletlerde yaşanan tıkanıklık evde başta hijyen problemi olmak üzere kötü koku oluşmasına neden olan can sıkıcı durumudur. Avcılar tıkanıklık açma firması tarafından işlemler kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır.

Yapılan işlerin hiç bir aşamasında kırma ya da dökme gibi mağduriyetlere neden olmadan teknolojik ekipmanlar profesyonel bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede insanlara ekstra maliyet ve ekstra zaman kaybı yaşatmadan modern bir çözüm sunulmaktadır.

İlginizi Çekebilir;


Avcılar Su Kaçağı Bulma

Avcılar Tıkanıklık Açma Servisi

Avcılar Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Avcılar Tıkanıklık açma Konusunda Hizmet Vermekte Olan Firmalar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button