0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Banyo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

28 Temmuz 2021
568 kez görüntülendi
Banyo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Banyolarda yaşanan tıkanıklık problemini çözmek için üç aşamalı yöntem kullanılmaktadır. İlki sıcak su ile tıkanan banyo gideri açmaktır, ardından el pompası ya da tel askı yöntemi kullanılarak giderin açılması söz konusudur.

Her iki yöntemin işe yaramaması halinde uygulanması gereken 3. yöntem ise kimyasal kostik kullanmaktır. Banyo tıkanıklığı açma yöntemleri işe yaramadığında yapılması gereken son aşama ise profesyonel destek almaktır.

Üç Aşamalı Yöntem

Banyoda tıkanıklık sorunu yaşamamak için öncelikle saç, kıl ve tüylerin temizlenmesi ve atıkların gider yerine çöpe atılması gerekmektedir. Lavabo ile küvet giderinin bir yerde bulunmaması da alınması gereken tedbirler arasında sıralanır. Banyo tıkanıklığı sorununda uğraşmadan problemi çözmek isteyenler uzman tesisatçılardan yardım talep etmektedir.

Problemin Ana Kaynağı

Banyo tıkanıklıklarında yardım talebinde bulunulması durumunda profesyonel ekipler kısa süre içerisinde adrese gelerek sorunun çözümünde bina sahibine yardımcı olur. Problemin ana kaynağını belirlenmesinin ardından sorunu çözen teknik ekip aynı problem ile karşılaşmamak için bina sahibine gerekli olan tüm bilgileri aktarır.

Evde Uygulanan Basit Teknikler

Banyo tıkanıklığı ile ilgili tüm soru işaretlerini teknik ekipten öğrenmek söz konusudur, banyo tıkanıklığı açma yöntemleri evde uygulanan basit teknikler ile çözüldüğü gibi uzmanlık gerektiren durumlar ile karşılaşmakta mümkündür.

7 gün 24 saat kaliteli hizmet veren ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan uzman teknik ekip sorunun yaşandığı an aranmalıdır.

İlginizi Çekebilir;


Kocaeli Su Kaçak Bulan Firma

Arifiye Su Kaçağı-Tespit, Tamir

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Tıkanıklık Kendi Kendine Açılır Mı?

Gider Tıkanıklığı Firması

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button