0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Boru Tıkanıklığı Açma Konusunda Hizmetlerimizden Yararlanabilirsiniz

16 Nisan 2018
1 kez görüntülendi
Boru Tıkanıklığı Açma Konusunda Hizmetlerimizden Yararlanabilirsiniz

Boru tıkanıklığı evlerde oluştuğunda oldukça can sıkıcı bir durum yaşatır. Bu anlamda banyo ya da mutfak da hayat ve işlevsellik durur bu da o evin bir müddet kullanım dışı kalacağı anlamına gelmektedir.

Boru Tıkanıklığı Neden Olur?

Boru tıkanıklığı giderlere atılmaması gereken büyüklükte, sertlikte ve yoğunlukta atıkların buralara atılmasıyla gerçekleşir. Örneğin naylon poşetler, gidere atılan bezler, plastik parçaları, donuk yağlar, tortular ya da kireçler, saç yumakları bu tıkanıklıkların temel sebidir. Bu gibi bir durumda giderler tıkanarak suyu yollamamaya başlar. Boru tıkanıklığı oluştuğunda hemen bizlere başvurabilirsiniz. Tıkanan noktada pimaş boruların içine gönderdiğimiz kameralı kablo sistemler sayesinde tıkanıklığın sebebini kısa sürede tespit ederek dilendiğinde kat maliklerine de görüntü sunabiliyoruz Ardından  pimaş – kanal açma robotları sayesinde pimaş içinde oluşan tıkanıklıkları yok ederek gideriyoruz.

Logar Tıkanıklığı Açma Bizim İşimiz

Logarlar evlerimizin dışında bulunan ve tüm atıkların süzülerek toplanabildiği çukurlardandır. Özellikle yağmur yağıp akan suyun içinde tüm atık ya da tortu elemanlarını taşıdığı logarlar hızla tıkanabilir ve evlerinizin içinde tepme gibi sorunlar yaşatabilir. Bu gibi durumlarda sizin hiç haberiniz yokken evlerinizde su basması gibi negatif olaylar dahi yaşanabilmektedir. Buda evlerinizde kabus gibi bir görüntü yaratacaktır.

Logar Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Eski dönemlerde elimizde teknolojik cihazlar ve makineler bulunmadığından logar kapaklarını açarak içlerinde hiç hijyen olmayan şartlarda tıkanıklığı gidermek adına kazı çalışmaları yapmamız gerekebiliyordu. Bu günler bile sürebilen bir çalışma demekti. Oysaki içinde bulunduğumuz dönemde sadece 1 – 2 saat sürebilecek bir işlemle logarlarınızı pisliklerden arındırarak açabiliyoruz. Yüksek bar basınç sağlayıcı makinelerimiz sayesinde logar içlerini basınçlı suyla temizleyerek sizleri bu sıkıntıdan kurtarabiliyoruz.

Tıkalı Lavabo Açma İşlemlerimizden Yararlanabilirsiniz

Tıkalı lavabolar ara sıra evlerimizde ya da çalışma alanlarımızda rastladığımız oldukça can sıkıcı durumlardandır. Elimizi yüzümüzü yıkamak için lavaboya yaklaştığımızda karşımızda birikmiş olan kirli bir su birikimiyle karşılaştığımızda ya lavabonun içine bir şeyler sokuşturur, ya da pompaya sarılarak üstümüzü başımızı daha da berat bir hale sokabiliriz. Oysaki bu gibi bilinçsiz işlemler yapmak  yerine profesyonel tesisat firmamızı arayarak usta ekiplerimizden yararlanabilirsiniz.

Tıkalı Lavabolarınızı Özenle Açıyoruz

Öncelikle hemen belirtelim ki lavabolarınızın giderlerine gelişi güzel sokuşturacağınız şiş çubuk gibi objeler içerde bulunan boru tesisatını delebilir ve başınıza daha büyük işler açabilir. Öte yandan kullandığınız pompa ile pompalama işlemi yaptığınızda biriken su sadece hava baloncuklarına kavuşacaktır ama bu uygulama diğerinden daha masum olduğundan en azından bu işlemi birkaç kez deneyebilirsiniz. Oysaki bizi aradığınızda kırıp – dökme yapmadan tesisatınızın iç kısmını görüntüleyerek sorunun ana noktasına kadar inmekteyiz.

İlginizi Çekebilir;

Sakarya Su Kaçağı – Tespit, Tamir

Suadiye Su Kaçağı Tespiti

Tıkanık Lavaboyu Açma

Su Kaçağı Uygun Fiyatlı Tesisatçı

Klozet Tıkanıklığı Açma Artık Kısa Sürede Giderilebiliyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button