0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bürolarda Su Kaçağı İşlemleri

30 Aralık 2017
2 kez görüntülendi
Bürolarda Su Kaçağı İşlemleri

Bürolarda su kaçağı olması durumunda, işlemler çok hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bu konuda sizlere detaylı bir biçimde bilgi vermeye gayret gösterelim. Burada öncelikli olarak yapmanız gereken işlem, bu kaçağın doğru bir şekilde yerinin tespit edilmesidir. Bu yer tespiti, sistemsel tarafından yapılabilir. Bu konuda artık teknoloji gelişmiş bulunmakta ve tesisat işlemleri çok daha rahat bir biçimde gerçekleştirilmektedir.

Cihazlar sayesinde, artık bu işlemler çok kontrollü bir şekilde gerçekleştirilip, sizlere sunulmaktadır. Burada yapacağınız işlem çok basit bir şekilde tesisat ekibine haber vermek ve bu işlemin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Burada sıcak su, atık su veya temiz su borusundan kaynaklanan birçok farklı işlem bulunabilir.

Bürolarda Su Kaçağı İşlemleri Ve Tespiti Nasıl Yapılır?

Bu işlemler kontrollü bir şekilde gerçekleştirildikten sonra, herhangi bir kırıp dökme işlemi gerçekleştirilir. Çok rahatlıkla bu işlemleri gerçekleştirme şansına sahip olursunuz. Bunlar hakkında biraz bilgi verelim. Sıcak su borularının içerisinde herhangi bir şekilde kaçak olması durumunda, termal kameralar artık günümüzde tesisat işlemlerinde bizlere yardımcı olmaktadır. Bir işlem gerçekleştirilirken normal şartlarda bazen 500 metreye kadar su borusu döşenebilmektedir.

Elbette ki bu su borusunun neresinde, kaçak olduğunu tespit etmek, eskiden çok zordur ve birkaç yer kırılıp dökülerek işlem yapılırdı. Ancak günümüz şartlarında, artık bu işten çok kolaylaşmış bulunmaktadır. Bunların içinde atık su boruları için görüntüleme cihazları, ayrıca temiz su boruları içinde akustik dinleme cihazları kullanılmaktadır. Bu sayede işlemler çok rahat ve kolay bir biçimde gerçekleştirilmekte ve sizlere sunulmuş bulunmaktadır. Sizler de çok rahat bir şekilde işlemlerinizin gerçekleşmiş olduğunu görebilirsiniz.

Bürolarda Su Kaçağı İşlemleri Ve Müdahalesi

Hangi bölgede kaçak durumu söz konusuysa, bu böyle çok küçük bir şekilde kırılır ve müdahalesi sağlanır. Bir elin geçebileceği kadar yerde kırım sağlanır ve arkasından bu müdahale gerçekleştirildikten sonra, öncelikle kum sonrasında, derz ve dolgu gibi işlemler gerçekleştirilir ve tamamen temiz bir şekilde sizlere sunulmuş olur. Sizlere tavsiyemiz, bu işlemlerin gerçekleştirildikten sonra, yine de muslukla vanaları kapatarak saatin tekrar dönüp dönmediğini kontrol etmek ve gereken kontroller sağlamaktır. Herhangi bir sıkıntı olmayan işlemlerinizi gerçekleşmesi için buna dikkat etmek gerekir. Su kaçak tespiti sonrası işlem kolaylıkla tamamlanır.

İlginizi Çekebilir;


Bürolarda Su Kaçağı

Tıkalı Klozet Açma

Apartmanlarda Su Kaçağı

Banyoda Su Kaçağı İşlemleri

Su Kaçağı ve Tamiri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button