0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çatalca Su Kaçağı Bulma

04 Şubat 2018
2 kez görüntülendi
Çatalca Su Kaçağı Bulma

Evinizde su sızıntısı olduğundan şüpheleniyor ve nerede olduğunu bilmiyorsanız bunun için bir tesisat firmasına başvuru yapabilirsiniz. Damla su tesisat olarak sorununuzu olay yerinde hızlı biçimde çözmekteyiz. Firmamız internet sitesine sahip olan bir firmadır. İnternet kullanıyorsanız internet sitemize girebilir ve sitemizi inceleyebilirsiniz. Sitemiz içinde yaptığımız işlemleri örnek işleri görebilirsiniz. Sitemizde 79 Tl – Çatalca su kaçağı bulma işlemi ile ilgili bilgi de alabilirsiniz. Firmamızın çalıştığı tüm bölgeler de internet sitemiz içinde yer almaktadır. Buradan hangi bölgede oturuyorsanız onun incelemesini yapabilir ve firmamıza bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Firmamız içinde yeni yöntemlerle işlem yapılmaktadır. Firmamızda en çok yapılan işlem su kaçağı bulma işlemidir. Bu işlem için uzman kadromuz bulunmaktadır. Uzman ekibimiz alanında bilgili insanlardan oluşmaktadır ve bu şekilde hizmet verilmektedir. Firmamızda su kaçağı ile birlikte farklı alanda hizmetler de verilmektedir. Su kaçağı bulan ekibimiz petek temizleme, kombi bakımı ve boru temizleme işlemleri de yapmaktadır. Bu tarz sorunlarınızın tamamını tek bir firma ile güvendiğiniz kişilerle çalışabilirsiniz.

Akustik Dinleme Yöntemi Hakkında Bilgi

Akustik dinleme yöntemini kullanarak sorunlarınızı hızlı biçimde çözmekteyiz. Akustik dinleme yöntemi kolay bir yöntem olsa da sadece uzman kişiler tarafından yapılabilecek türde bir işlemdir. Akıstik dinleme cihazında işlemi yapacak olan kişinin işitsel duyularının gelişmiş olması gerekmektedir. Ortamın sessiz olmasına ihtiyaç duyulmakta ve işlemler bu şekilde yapılmaktadır. Akustik dinleme yöntemi ile su sızıntıları dışında boruların içinde bulunan arızalar da ortaya çıkmakta ve arızanın tipine göre işlem uygulanmaktadır. Firmamız ile kullanılan bu yöntem için özel ve kaliteli araç gereçler satın alınmıştır.

Su kaçağı bulma işlemleri bu yöntem ile normalden çok daha kısa sürmektedir. Akustik dinleme yöntemi sık tercih edilen kaliteli bir işlemdir. Bu yöntem ile duvarların yıkılmasına gerek kalmadan işlemler yapılmaktadır. Akustik dinleme yönteminde uygulanan diğer işlem de basınç uygulama işlemidir. Bu işlem ile boruda arızalı olan ve sızıntı olan yer hemen tespit edilmektedir. Uygulanacak olan basıncın belirli derecede olması önemlidir. 79 Tl – Çatalca su kaçağı bulma işleminin ücret bedeli olarak alınmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

Tıkanıklık Açma Fiyatı

Zeytinburnu Petek Temizliği, Çatalca Petek Temizliği

Çatalca Su Kaçağı Tespiti

Çatalca Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button