0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çekmeköy Petek Temizliği, Çerkezköy Kombi Petek Temizliği

28 Kasım 2018
530 kez görüntülendi
Çekmeköy Petek Temizliği, Çerkezköy Kombi Petek Temizliği

Çekmeköy petek temizleme hizmeti veren firmalar, hem makine hem de kimyasal kullanımı sağlıyor. Bu sayede petek içerisindeki kireçler tamamen çözülüyor ve tıkanıklıklar açılıyor. Sadece petek değil kombide zaman zaman tıkanabiliyor. Tıkanıklık ise faturalara yansıyor ve kişiler maddi olarak sarsılıyor. Bu durumu aşabilmek için Çerkezköy petek temizleme hizmeti almak gerekiyor. İşinin uzmanı olan birinden yardım alındığında iş hem çabuk bitiyor hem de çok uygun fiyata hizmet alınıyor.

Petek Temizliği Yapmak

Petek temizliği oldukça kolay bir işlemdir. Ancak bunun için teknolojiden yararlanmak gerekiyor. Aksi halde petekleri sökmek ve fabrikada yıkamak lazım. Bu da peteklerin garanti kapsamının bozulmasına neden olduğundan tercih edilmiyor. Çorlu petek temizliği yapan firmalar evinize kadar geliyor ve peteklerinizi sökmeden, yerinde temizliyor. Temizlik aşamasında tesisat borusunun makineye bağlanması gerekiyor. Daha sonra petek içerisindeki su çekiliyor ve içine solüsyon gönderiliyor. Bu solüsyon petekteki kireci çözüyor. Makine ile solüsyon geri çekiliyor ve kireçten arındırılıyor. Daha sonra koruyucu bir sıvı ve yanında biraz da su gönderilerek petekler koruma altına alınıyor. Koruma sıvısı sayesinde çok uzun süre kireçlenme meydana gelmiyor.

Petek Temizliği Sırasında Nelere Dikkat Edilir?

Petek temizliği sırasında kaliteli hizmet alınabilmesi için uzman birinden yardım alınması gerekiyor. Çerkezköy petek temizleme fiyatı makineli olduğunda daha fazla gibi görünse de uzun vadede yüksek bir kar elde edebilirsiniz. Bir kere hiçbir şekilde kombinizde ya da peteğinizde bir arıza olmayacaktır.

  • Petek temizliği sırasında söküm yapılmamalıdır çünkü petek garanti kapsamına aykırıdır.
  • Peteklere bağlanırken kombinin altı ya da havlupan en uygun bölgedir.
  • Solüsyon seçimi yaparken asitlik özelliği olanları değil, baz özelliği olanları tercih etmek petek ömrünü uzatacaktır.
  • Koruyucu sıvı kullanılması, kireçlenme süresinin daha uzun olmasına vesile olacaktır.

Temizlik Kim Tarafından Ne Zaman Yapılmalı?

Temizlik yapılacaksa mutlaka işinin uzmanı olan birinden yardım alınmalıdır. Kombiler her yıl temizletilmelidir. Eğer ki petek temizliği yapılacaksa o zaman 2 yılda 1 kere yapılması uygun olacaktır. Bu sayede iki ürünün de kullanım ömrü artacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button